Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöt lehet közel a...

A hörcsögöt lehet közel a radiátor mellett tárolni? Mert nemrég vettem és amikor látom folyamatosan remeg. Vagy ez csak a félés jele? Biztos hogy nem fázik? Hány fokban érzi jól magát? Aggódom miatta!

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges ez miatt radiátor mellé rakni, mivel ha nemrég került hozzád lehet tényle,g h csak fél. Nem kell neki "extra meleg", jól érzi magát szobahőmérsékleten. Melegíti a bundája, és ha fázik betud bújni a forgácsba is ha azt raktál alá.

Egyébként milyen hörcsögről van szó? Arany, vagy törpe?

2009. márc. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
aranyhörcsög.szürke színű:) és most lett elválasztva.Köszi a segítséget...nálunk 19 fok van napközben az elég neki? és normális az ha remeg??
2009. márc. 17. 17:27
 3/8 A kérdező kommentje:
ezen kívül pedig folyamatosan rágja a ketrecet az alagutat...ki akar szabadulni! Mit tegyek h hozzámszokjon és megszeressen??
2009. márc. 17. 17:40
 4/8 A kérdező kommentje:
SEGÍTSETEK!
2009. márc. 18. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csak a radiátorhoz közelebb rakd ne közvetlen mellé.Az meg természetes,hogy rágja a rácsot,az odúját.Semmiképp ne várd azt,hogy egyből a kezedbe ugrik.Meg van még illetődve.Beszélj hozzá halkan és kedvesen,adj neki egy kis nasit(pl.alma szeletkét).De lehet jobb lenne egy társ mellé.Sok sikert!:)
2009. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nagyon köszi4:) egyszóval jó mellé egy társ? lány hörim van akkor lányt veszek mellé->nem szeretnék még kölyköket is annyit nme tudok tartani:D de az jó ha veszek neki egy társat?tuti?

Amúgynagyon köszi a segítséget!

2009. márc. 19. 15:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem is próbálj beszélni hozzá meg foglalkozz vele sokat, biztos fél még :)
2009. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szia, nekem kisegereim vannak és ők is rágnak, csak ők a táljukat. pont a fűtőtest elé raktam őket, és az még zúg is de semmi bajuk. nekem is az volt az érzésem, hogy egyedül érzi magát amikor az elsőt megvettem, és most úgy tűnik, jól elvannak. szal sztem se hagyd egyedül szegényt
2009. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!