Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen fajta nyulak vannak?...

Milyen fajta nyulak vannak? Pl. Törpe nyúl stb.

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék egy nyuszit amit ha akarok ki is engedhetem az udvaron (persze elkerített részen nehogy elkóboroljon)
2011. jún. 4. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] :)
2011. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok. Ez pedig egy olyan oldal ahol kimondottan törpenyuszik vannak. (nekem az oroszlánfejű törpe nyuszi a kedvencem, egyszer majd olyat szeretnék)

Neked melyik tetszik?

[link]

2011. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A belga óriás változata, a kedvencem: a német óriás nyúl. Imádom, hogy olyan nagy, és óriási fülei vannak:D Nagyon ragaszkodó, és okos. Igaz, hogy jóval nagyobb hely kell neki, de ha szobatisztaságra van szoktatva, hamar belakja a lakást, mint egy kutya. Ő nem olyan érzékeny a betegségekre, mint a törpe, ezért kint is jobban lehet tartani. Tavasszal-ősszel kint szokott lenni, nyáron nagyon meleg van, télen meg hideg, bár bírná azt is, de inkább bent legyen a melegben:) Te sem fagynál meg télen kint, de mégis jobb bent a meleg lakásban:D
2011. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pl.: Kosorrú törpenyúl. Nekem ez a kedvencem és mégnagyon barátságod nyuszifajta is.
2011. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A törpenyúl nem egy fajta, hanem egy gyűjtőnév, a házinyulak egy csoportja, amit kifejezetten iskedvencnek tenyésztenek.
2011. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!