Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen játékokat készíthetek...

Milyen játékokat készíthetek a hörcsögeimnek?

Figyelt kérdés
Roborovszki törpehörcsögnek milyen játékokat tudnék KÉSZÍTENI?Mármint saját magam házilag a WC-papír guriga mellett.
2011. jún. 6. 06:57
 1/8 Swenki ***** válasza:
készíthetnél neki pl: fából mászókát, amivel tudna játszani, rágcsálni, és így a foga is kopna neki.
2011. jún. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az már volt (bocsi hogy kihagytam) mert különben nagy erőfeszítésébe kerülne felmászni a házára :) De kéne még pár ötlet :))
2011. jún. 7. 20:54
 3/8 Fitos Emese (Mesi) válasza:
Én be raktam neki egy játék csúszdát amit elehet készíteni fából és valami kemény színeslapból (ez lesz az a rész amin csúszik) ! :)
2011. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

fuu így hirtelen talán 1 dolog jut az eszembe: ha ketrec van esetleg akvárium aminek rácsos a teteje rakhatsz be neki hintát. :DDD én még nem csináltam de majd szeretném kipróbálni. veszel egy papírgurigát a két végére két lyukat csinálsz abba belefűzöl egy cipőfűzőt vagy ehhez hasonló dolgot és így felakasztod/felkötöd a ketrec/terrárium/akvárium tetejére. csak ne legyen túl magas és túl alacsonyan se. :DD


vagy esetleg szedsz néhány darab fa ágat megmosod és berakod neki. ezzel koptatja a fogait és mászó lehetőség is.

(;

2011. jún. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Wc papír gurigából szoktam alagutat készíteni (többet összeragasztok kivágom néhány helyen a papírt és újabbat rakok oda) az én hörim nagyon élvezi az ilyen labirintusokat :)
2011. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amit a legutolsó válaszoló írt megtetszett. :DDD és mivel ragasztod össze a gurigákat?
2011. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
bevagdossa a széleit hogy összeilessze vagy ügyesen összerakja. :D. én 2 méter hosszút csináltam kanyarokkal is.
2011. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!! :) A legjobba csúszda és a hinta volt! a hintással az a baj h terrárium van és régi függöny a teteje de majd apuval csináltatok rácsot rá! ;)
2011. jún. 24. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!