Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Rágurultam a patkányom lábára...

Rágurultam a patkányom lábára a székemmel úgy szaladt el hogy vérnyomokat hagyott maga után mi baja lehet?

Figyelt kérdés
véletlenül rá gurultam a jószágra elszaladt szóval remélem nagyobb baja azért nem esett, kihalásztuk a szekrény alól ahova elfutott a hátsó lábán két ujja piros és húzza maga alatt, ráállni rá tud ha akar. szerintetek holnap vigyem el orvoshoz ? vagy nem lesz semmi komoly baja ?? miért vérezhetett?? kérlek nyugtassatok meg hogy pár nap és meggyógyul.. : /
2011. jún. 13. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem vagyok nagy patkány szakértő, de mivel elfutott meg rá is tud állni a lábára szerintem nem lehet nagy baja. Azért én úgy gondolom megérné megmutatni egy dokinak, hogy megbizonyosodj róla, hogy tényleg nem lett komolyabb baja.

2011. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

vidd el dokihoz.

majd ő megmondja. de meghalni szerintem nem fog ;)

2011. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Nyomorultnak eltörött a lába, nem gondolod?
2011. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
inkább még ma vidd el orvoshoz
2011. jún. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
vidd el mindenképpen a dokihoz legalább azért hogy kitisztíthathassa a sebet... tudod, nehogy elfertőződjön...
2011. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát azok a pici kis ujjacskák biztosan tropára törtek a szék kereke alatt. Szerintem meg fog gyógyulni, de ha valóban aggódsz miatta, inkább mutasd meg állatorvosnak.
2011. jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Platypus ***** válasza:

Sajnos a doki sem tud vele sok mindent kezdeni. Nem lehet gipszbe rakni, bekötözni vagy ilyesmik. Egyedül kifertőtleníteni lehet, meg rakhatsz alá steril almot egy darabig. Ez ilyen papír bigyó és pár nagyobb állatos boltban lehet kapni.

A patkány és a gurulós szék nem kompatibilisek egy szobán belül. Szerencse hogy nem lett nagyobb baja.

2011. jún. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, most már vissza ment a helyére, pisilt kakilt a wcjébe megtisztogatta a lábát és lefeküdt aludni. ha holnap is még úgy látom hogy fáj a lábacskája elmegyünk a dokihoz, de ma a közelbe semmi állatorvos nem rendel. / egyébként felbírt mászni a helyére + még a terráriumába is bement egyedül szóval remélem tényleg nem lett komolyabb baja. a széket meg már kitettem a szobából !

köszönöm a válaszokat !

2011. jún. 13. 14:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért én egy jódos vagy betadinos mosást megintéznék, tényleg csak fertőtlenítésből.
2011. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!