Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szép idézeteket mondanátok?

Szép idézeteket mondanátok?

Figyelt kérdés
VOLT 2 malackám.Az egyik már lassan egy éves a másik pedig lassan fél éves lett volna.Most vettem észre hogy a kicsi teljesen ki van nyúlva,meghalt szegénykém.Szeretnék megemlékezni,gyújtottam gyertyát,5-öt mert annyi hónapos volt jelenleg.És egy kis segítség kéne:szeretnék egy szép,megható idézetet,ami arról szól hogy 2 "lélekből" egy eltávozott és hogy most a nagyobbik malacka bánhatja hogy (mindig lelökdöste a kicsit a táltól,víztől) rosszul bánt vele,nem adta meg a kellő tiszteletet neki.Ezt rászeretném ragasztani/írni a ketrecére.Én nem vagyok ilyen művész lélek ezért ilyet nem tudok írni,de ha valaki tud egy szép idézetet az megköszönném,nagyon.
2011. jún. 19. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
És mégis mit csináltál vele, hogy elpusztult fél évesen, vagy még annyi idősen se?
2011. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmit.Szerintem a nagyobbik "megverte".Mostanában (utóbbi 1 héten) hallottam meg láttam hogy a kicsi kiszalad a házikóból sírva,vinnyogva.Tegnap épp mondtam Anyukámnak hogy átteszem a kicsit a régi ketrecbe,mert akkor is tudnak beszélgetni,de legalább nem verekednek.Ma van az évzárónk és megbeszéltem az Anyukámmal hogy majd évzáró után elmegyünk forgácsot venni hogy megcsinálhassam a helyét.
2011. jún. 19. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom a malackádat. :( Részvétem.

Idézetet sajnos nem tudok mondani, de szerintem csak fogj egy tollat és egy papírt, írj le mindent, de ne használj radírt.

2011. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha még kellene: [link]
2011. jún. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!