Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög nemét mikor lehet...

Hörcsög nemét mikor lehet biztosan megállapítani? Még az ivarérettség előtt? Mennyi idősen lesz ivarérett?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég könnyű. De hozzá kell szokjon a szemed. Tehát keríts valakit, aki már tudja, pl. engem.:) Kb. negyedóra elsajátítani, ha életedben először látsz hörcsögöt. A fiúnak óóóóriási heréje van, még felülről is látszik, alig bír menni tőle. Ha leül, megfogja a pici "kezeivel", és maga alá húzza, mert máshogy nem tudna leülni. De mivel szőrös az is, kicsit gyakorolni kell, hogy felismerd. Ez elég pici hörcsögnél is már ekkora, néhány hónaposnál fiatalabbat még én nem láttam, ugyhogy az alsó korhatárt nem tudom Neked sajnos megmondani.
2011. jún. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A himek hatsoja feltunoen hosszabb es 3 het utan mar a herei is kifejlodnek.A nosteny hatsoja rovidebb.Az ivarerettsegukben meg nem vagyok biztos ,h mikortol van.
2011. jún. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!