Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek megtalálhatjuk a...

Szerintetek megtalálhatjuk a kisnyuszinkat?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok,elszökött a kisnyuszink,2 hete volt nálunk,az öcsém nem jól csukta be az ajtót ő pedig kiszökött és valószinű kibújt a kapu alatt!Már körbe jártam

az utcákat,nem tláltam sehol..:*****


2011. jún. 26. 00:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem is eltűnt egy nyuszim és sajnos nem lett meg. Nem akarlak elkeseríteni de csak 40% esélyed van meg rá mert vagy valaki befogadta és "visszaadja vagy valaki befogadta és nem adja vissza .és meg egy lehetőség:megette valamilyen állat.Tudom hogy mit érzel én is nagyon szerettem.Nézz körül egy közeli menhelyen.Kérdezgesd meg a szomszédokat,imserősöket stb.Tényleg sajnálom és na haragudj ha elbizonytalanítottalak volna.
2011. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem haragszom,dehogyis sajnos tisztába vagyok vele,hogy

nem lesz meg!De nagyon megszerettem,egy bújós kis tökmag

volt!:(

Amúgy nem vagyok már se gyerek,se tini,felnőtt vagyok,de szerettem :*

2011. jún. 26. 11:08
 13/19 A kérdező kommentje:

Mark tudom,hogy a realítás az,hogy nem lesz meg,meg ugye a szomszédaim még nem is tudták nagyon,h van nekünk nyuszi!

De azért körülkédezgetek!

2011. jún. 26. 11:10
 14/19 A kérdező kommentje:
Maszufli lett egy másuk nyuszkód?
2011. jún. 26. 11:11
 15/19 A kérdező kommentje:
A nyúlpörköltes válaszoló pedig tehet egy szivességet és.......;0
2011. jún. 26. 11:12
 16/19 anonim ***** válasza:
Sajnos nem hiszem, hogy meglesz. Kérdezősködhetsz, de ha valakinél ott is van, nem biztos, hogy visszaadja, hacsak nincs chipezve, mert akkor tudod bizonyítani, hogy a tied. Egy ismerősömnek a nyuszija kerti nyuszi) átbújt a szomszédhoz, azok meg nem adták vissza, aztán 2 hónap után valami rosszat adtak neki, és visszadobták a kerítésen, menni is alig tudott, mert felfújódott. Szerencsére rendbe jött, de szőre is alig volt, ki volt tépkedve:( Napokig könnyű ételekkel etették, és masszírozták a hasát, hogy elmúljon a puffadás, de még mindig él és virul, immár téglakerítéssel a szomszéd felé...
2011. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Téglakerítés a szomszéd felé a legjobb,mi is azt csináltunk!

Örülök,hogy jól van a nyuszmusz!:-)

2011. jún. 26. 13:51
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem lett mert eleve 2 volt az egyik megmaradt ugye ő nem szökött el!
2011. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy meglesz, de a remény hal meg utoljára, keresd, kérdezgessd, hátha látta valaki... én mikor gyerek voltam, kaptam egy húsvéti nyuszit, kinnt tartottuk, sima házinyuff volt, valahogy kiszökött az ólból éjjel, és meglógott... reggel mentem ki hozzá, nem volt sehol... átmentem a szomszéd nénihez, hátha látta, erre pont ott volt az alattunk levő utcából egy másik néni, és mesélte, hogy hajnalba arra kelt, hogy valami visít, és a mi kutyánk meg "marcangolja" ő kiment, a kutyát elzavarta, bevitte a nyuszit, és becsukta egy ketrecbe... menjünk, nézzük meg őt keressük e... csodák csodája, Füles ott figyelt a ketrecbe, hozzátenném egy karcolás nem volt rajta, gondolom halálra rémült a kutyától, de az nem bántotta, haza akarta terelni... ez kb. 20 éves történet, de máig megmaradt...

sajnos már egyikőjük sem él, a nyuszi 8 éves volt, mikor átment a szivárványhídon, a kutyus pedig 15...

most, így közel a harminchoz ismét van egy törpenyuszim :D ő mondjuk lakásban él, ez a veszély nem fenyeget, de a kutyusom a legjobb barátja :D

2011. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!