Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy nyuszi érzi ha szeretik?...

Egy nyuszi érzi ha szeretik? Hozzá tud nőni az emberhez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 21:30
 1/7 anonim válasza:
Hali! lehet, hogy hülyének fogsz tartani, de nekem is van 2 drb nyuszim és minden nap én etetem őket és mindig megsimogatom őket és nem ugranak el, hanem nagyon birják még direkt tartják is oda magukat!:) igy szerinem érzik ha szeretve vannak!:)
2011. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen a nyulak nagyon igénylik a szeretetet és a gondoskodást. Az én nyulam kb úgy tud követni mint egy kiskutya, mindenhová utánam jön. Folyton úgy ül le mellém h a háta hozzámérjen, így érzi magát biztonságban. Ha elkezdem simogatni és abbahagyom akk avgy megharap h folytassam vagy elkezdi öklelgetni a kezem.
2011. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2 éve van nyuszim, nagyon igényli a simogatást. Nekem is lökögeti a kezem ha abbahagyom a simizést. Sok sok puszit ad, és bújik. Biztosan érzik ha szeretve vannak.
2011. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És kb mennyibe kerül a tartása és az etetése havonta?

Hogy szoktattátok szobatisztaságra?

2011. jún. 30. 21:45
 5/7 anonim válasza:
Nekem is van nyuszim,szerintem tudja hogy szeretem es o is tud szeretni :) Bar idonkent ha olyanja van eleg undok es nem hagyja hogy megsimogassam :) de azert ha baj van,megijed vmtol,akkor mindig hozzam jon hogy vedjem meg.de pl batyamert nem rajong annyira,vele kicsit tavolsagtarto,talan mert azt hiszi hogy batyam az alfahim :D
2011. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szobatisztasagra en kb sehogy sem szoktattam,csak probaltam raszolni ha nem megfeleloen cselekedett.de tavasszal,nyaron minden probalkozasom hiabavalo volt,jelolgetett ossze-vissza.aztan egy ideje mar nem csinalja.de mondjuk az 1. ev szornyu volt ilyen szempontbol.mellesleg nekem fiunyuszim van,szerintem a nostenyek nem jelolgetnek igy :)
2011. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt van 3 nagyon jó és megbízható oldal, ahonnan mindent megtudhatsz a nyuszitartás csínyáról-bínyáról. Felszerelés, tartás, etetés, viselkedés, egészség, költségek.. stb.


[link]

[link]

[link]


És még annyit, hogy nagyon megéri, ha szobatisztaságra tanítod. Ha egyszer belefogsz a nyúltartásba. hidd el nem fogod megbánni. :)

2011. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!