Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi legyen a nyuszimmal?

Mi legyen a nyuszimmal?

Figyelt kérdés
Reggel vidékre kell utaznom és csak másnap este tudok hazajönni.Ha kap elég szénát,vizet a nyuszim akkor nem lesz gond vele?Esetleg adjak reggel kicsit több tápot neki?
2011. júl. 5. 13:08
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nem kell aggódnod, ha kap elég szénát és vizet akkor nem lesz baj. Akkor sem lenne baja ha nem is kapna enni 1-2 napig.
2011. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha feltöltöd teljesen a szénatartóját a vizes palackját és több tápot adsz neki akkor biztosan ki fogja bírni. Ha kell a ketrecbe is rakhatsz neki még plusz szénát. Szerintem nem lesz vele gond :) Esetleg egy kis darab zöldséget is betehetsz neki, hogy az valamennyire pótolja a vizet ha az elfogyott neki.
2011. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zorana válasza:
Pontosan ! Ahogy az előttem szólók mondják :) Nem lesz semmi baja a nyuszidnak, max picit unatkozni fog. De semmi más :)
2011. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy olyan helyre tedd a nyuszit ahol nem süti sokáig a nap. Tehát ne egy ablak alá vagy ilyenek ahol egész nap tűzi a nap. És ha több tápot teszel be neki meg teljesen feltöltöd a vizét akkor semmi baja nem lesz.
2011. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van üres wc-papír gurigád azt tömd meg szénával :) Ez játék és élelem is egyben ezzel jó ideig el tudja foglalni magát :)
2011. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát,nekem tengerimalacom van és elmentünk otthonról 2 napra és sok szénát tettünk be neki,zöldséget,almát jó sok vizet,és semmi baja nem volt,csak hiányoztam neki.Szerintem a nyuszidnak se lesz nagyobb baja annál hogy hiányzol neki.A wc papíros ötletet én is ki fogom próbálni! :)
2011. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!