Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a gondja a tengerimal...

Mi lehet a gondja a tengerimalacnak?

Figyelt kérdés

Kb. egy hete azt vettem észre hogy nem eszi meg az uborkát amit adtam neki pedig előtte imádta. Próbáltam sárgarépát adni neki, egészben azt sem vette el de kis darabokban már a szájába vette, de azokat meg némi rágódás után ugyan úgy kiköpte.

Valaki tudna segíteni hogy miért nem esz meg gyakorlatilag semmilyen kaját a boltban kapható tápon kívül?


2011. júl. 7. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy valami megvágta a száját, belülről vagy kívülről, és a zöldség leve marja neki, vagy nemtudom, az is lehet hogy fáj a foga/ínye. Reméljük nem ilyen súlyos a helyzet, de ha tartós ez az állapot vidd el állatorvoshoz!
2011. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Állatorvos, azonnal!


Ha egy hete csak tápot eszik, és nem rág az első fogaival, akkor napokon belül annyira túlnőhetnek, hogy egyáltalán nem tud majd enni! Onnan már nagyon nehéz gyógyítani, mert rohamosan leromlik az állapota, legyengül és végül sajnos meg is halhat!

Úgyhogy nagyon gyorsan kisállatok gyógyításában jártas dokihoz kell vinni!

2011. júl. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az első fogaival rág inkább úgy tűnik mintha a hátsókkal lenne valami gond...
2011. júl. 7. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg a hátsók nőttek túl. Akárhogy is, ha egy hete nem eszik rendesen, nagyon sürgős lenne dokihoz vinni!
2011. júl. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!