Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szabad narancsot adni törpehör...

Szabad narancsot adni törpehörinek és csincsillának?

Figyelt kérdés
Mert adtam nekik és ízlett nekik. Nem lesz tőle bajuk? Tudom elég hülye kérdés, csak féltem őket.
2009. márc. 31. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szabad!
2009. márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A csincsillának narancsot nem ajánlatos adni, mert a citrusféléket nem viseli jól az emésztőrendszere, könnyen lehet hasmenése. Az olajas növényeket pedig szigorúan kerülni kell!
2009. ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem dzsungáriai törpehörcsögöm van és kimondottan szeretik a friss, édes mandarint és narancsot! Azoknak nyugodtan adhatod! Nálam sokszor csak a gerezdek közötti bőr marad meg, a többit mind elfogyasztják. Hetente 1-2 alkalommal adj nekik, túrót, vagy sajtot, esetleg ha tudsz legyet vagy valamilyen bogarat. Azokat is nagyon szeretik.

2009. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad a hörcsögöknek citrusféléket adni!(tapasztalat,meghalt tőle szegény höri:( )
2009. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!