Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot lehet patkánnya...

Milyen állatot lehet patkánnyal együtt tartani?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
hogy érted? egy ketrecbe vele? patkányt. egy lakásba vele? bármilyet.
2011. júl. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Egy ketrecben szeretném vele tartani:)
2011. júl. 16. 12:01
 3/7 anonim ***** válasza:
nem vagyok nagy állatszakértő, de szerintem ha mást teszel mellé, és nem patkányt, akkor abból baj lesz.
2011. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet.

Én még a szobában sem mertem összeengedni a tengerimalacommal, mert a tenyésztő is figyelmeztetett, hogy a patkány megölheti.

Csakis fajtársával tedd össze, de fiatal egyedet vegyél és előbb szoktasd össze őket, mert különben állandóan verekedni fognak, ami elég csúnya sebeket, netalán halált is eredményezhet.

Nekem volt 4, mikor az idősebbhez hoztam egy fiatal testvérpárt, annyit verekedtek miután a kicsik kezdtek ivaréretté válni, hogy vennem kellett még egy ketrecet és külön kellett tennem őket.

2011. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Másik patkányt.
2011. júl. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer összeraktam egy hörivel, pati egyből ráugrott, gurultak együtt, mint a rajzfilmeken, hogy nem láttál semmit, aztán szétszedtem őket és nem lett baja a hörinek, de egyébként megölte volna.
2011. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! És Isten mentsen mentsen hogy bárkit is kinyírjon az én drágám, úgyhogy egyenlőre megkapja afincsi vacsiját és átgondoljuk:)
2011. júl. 16. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!