Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fogkoptató Hörcsögnek?

Fogkoptató Hörcsögnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A hörcsögömnek van fogkoptatója de nem nagyon rágcsálja, nem is érdekli, inkább a ketrec fém rácsait szokta rágni éjjel! Tud valaki ajánlani egy jó fogkoptatót?!

Előre is köszönöm!


2011. júl. 17. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
adj neki száraz kenyérhéjat. de mindenképp legyen száraz. ha túl puha, akkor megtapad a pofazacskójába és nehezen bírja kiszedni. :)
2011. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A ketrec rácsát nem fogkoptatás céljából rágja, hanem azért, mert ki akar szabadulni. Nyugodj meg, ha hosszú a foga, rágni fogja a koptatót, mert a rács nem igazán koptatja:)
2011. júl. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a Rókusi körúton a tesco- ban az üzletsoron van egy "Némó" állatkereskedés..ott szoktam neki venni ilyen répa alakú kisebb fogkoptató.csak 60FT darabja szoval nemis drága..jól bevált, általában egy hét alatt elfogy:)/ja és ahogy bemész jobbról van egy pult ott szokott kirakva lenni egy dobozban...ha nincs, érdeklődj az eladónál/:)
2011. júl. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*úgyértem hogy a hörcsögöm eszi meg egy hét alatt
2011. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

az én hörimnek volt legalább ötféle fogkoptatója semmi sem használt..

én WC papír gurigát rakok be neki azt még rágja,de csak akkor ha kevesebb a forgácsa.

vettem neki egy ejsze répa alakú fogkoptató aminek ilyen hosszú szárai voltak azokat szépen lerágta és az egerének a kezeit,lábait,fülét,orrát a kis kannibál...

szerintem azért rágja a ketrecet,mert vagy unatkozik vagy már kicsinek érzi azt a helyet.:)

2011. júl. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2011. júl. 18. 16:44
 7/10 anonim ***** válasza:

a ketrecet azért rágja mert unatkozik!valamivel próbáld meg érdekesebbé tenni az életetét!

ezt olvasd el(én ki próbáltam és nekem jól bevált)

ezt én is találtam:


Finom fogkoptató



Hozávalók:

- nyúltáp

- tojás

- liszt

- méz

- köles


Elkészítés:

A nyúltápot megáztatjuk forró vízben, a felesleges vizet leöntjük, majd a felvert tojást, némi kölest és a lisztet hozzákeverjük. A tészta akkor jó, ha már nem ragad, de nem is túl száraz. Hozzáadjuk a mézet(ízlés szerint), jól belekeverjük.

Ízlés szerinti formákat képezünk, majd beleforgatjuk a kölesbe. Ezután sütőbe tesszük, és kb. 150 fokon 30 percig sütjük. Melegen puhának tűnhet, de kihűlve kemény;)


[link]

2011. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Diot, mogyorot adjal neki. Ha erzi a szagot biztos kiragja, csak az a baj hogy egy ido utan raun. Egy masik lenne a csoves kukorica, ha szerencsed van inkabb leragja, de olyan is van amelyik szemenkent szedi ki.

Kiprobalhatsz kulonbozo faagakat is adni neki de nemtudom, lehet van olyan is ami nem tul jo, pl fuzfa tele van antibiotikummal.

A ketrecet pedig igenis fogkoptatasert ragja, benne van az oszton hogy neki ragni kell.

2011. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam is a ketrecet rágta a fogkoptató helyett, de nem hiszem, hogy azért, mert unatkozott volna, mert naponta több órát ki volt engedve, imádtam vele játszani, volt ilyen kereke is amiben futhatott, meg ilyen bujkálós kerámia valami, és elég nagy ketrecben is volt tartva.
2011. szept. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Trixie fogkoptató! My pet állatkereskedésben vehetsz! (Mammutban) Nagyonjó! az enyém imádja! [link]
2012. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!