Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Koalát hogy lehetne beszerezni...

Koalát hogy lehetne beszerezni, illetve mennyire legális ez?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 23:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Tanácsolnám h önkénteskedj egy állatkertben, az legalább nem törvény ellenes.
2011. júl. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
küld csak rám az állatvédelmiseket.főleg úgy hogy a nevemet sem tudod, csak vigyázz nehogy téged is visszavigyenek a ketrecedbe. amúgymeg más országokba már láttam hogy a laksában illetve a házban volt otthon koala és csak azért kérdeztem hogy itt hogy vannak a dolgok, mert azért a koala egy baromi jófej állat főleg hogy egésznap szinte bevan tépve az eukaliptusztól :D
2011. júl. 22. 09:39
 13/19 anonim ***** válasza:
Édes istenem, hogy te mekkora állat vagy :D ink magad zárd be abba a szobába az eukaliptuszodhoz :D am nemértem mire fel van ekkora képed, de te tudod :D
2011. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Jobb is!Mert akkor a pofád már össze lenne varva és nem lenne ekkora arcod se!Egy vadállatot nem lehet bezárva tartani!Tarts csincsillát majd nem ugyan olyan!De tudod mit!Menj el oda ahol a koala él fogd meg vedd le a fáról vigyél tonnányi eukaliptuszt és legyél boldog!CSAK!Ő nem lesz boldog!
2011. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
húú, én egy oroszlánt akartam tartani a hátsó kertbe. nagyon jól eléldegélne. legalább az idegesítő szomszédokat is felfalja. :) komolyan mondva: fogyaték vagy b+, vagy fake.
2011. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
azért van különbség egy koala és egy oroszlán között. koala kb egésznap megse mozdul egy fán üldögél egésznap. és amúgy csak azért írtam amit írtam mert ismeretlenül írtad nekem hogy rámhívod az állatvédelmiseket.. na midnegy
2011. júl. 23. 07:21
 17/19 anonim válasza:
Nekem meg zsiráfom lesz.azztmajd a kertbe jól ellesz, majd benéz az ablakomon,sőt suliba is elvisz.és majd rajoskodhatok. :D ekkora baromságot emberek. coala,meg oroszlán... :D am külföldön lehet legálisan gepárdot tartani. (:
2011. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Jajj én is úgy szeretnék egy kis koalát! Ha neked sikerült szólj, hogy csináltad!
2012. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ezt a sok faszt nem tudnak szöveget értelmezni :DD na mind 1 ha lesz valahogy szojál a koala a legjobb áltat a világon :D
2014. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!