Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » NAGYON SÜRGŐS! Lehet hörcsögne...

NAGYON SÜRGŐS! Lehet hörcsögnek fájdalomcsillapítót adni?

Figyelt kérdés
Elég hosszú a történet, lényeg a lényeg, lerágta a saját lábát... és szörnyen szenved. Nem szeretnénk kivárni még a holnapot is.. ha adunk neki algoflexet összetörve valamivel, vagy ilyesmit... lehet? Szenvedne attól? kérem, normális válaszokat írjatok! Köszönjük!
2011. júl. 21. 20:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Állatnak az emberi gyógyszer méreg...
2011. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ugye? :S Szerintem is... szóval szenvedne tőle? Akkor rendes elaltatás szükséges? De te jó ég addig még rengeteg szenvedés vár rá ...
2011. júl. 21. 20:45
 3/21 anonim ***** válasza:
sztem egy negyedet adhattok neki.
2011. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Semmiképp sem kaphat embereknek szánt gyógyszert, sajnos megmérgezheti, érdemes kivárni a holnapot és állatorvost keresni amilyen hamar csak lehet.
2011. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:

Azonnal állatorvos!!!!!

Emberi gyógyszert szerintem se szabad állatnak adni...

Azonnal vigyétek állatorvoshoz, biztos van ügyelet.. :/

2011. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
ha ilyent tett akkor amugy sincs vele rendben valami...majc 10évig voltak hörikéim és sosem csinált egyik sem ilyent. emberi gyogyszeről valószinű h elpusztul, bár szerintem igy sajnos...vidd el esetleg állatorvoshoz, ügyelet mindenhol van, htha tudnak vele kezdeni valamit...
2011. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
gyorsan hívd fel valamelyik jobb orvosi ügyeletet (pl. Bp. állatkórház Lehel út, stb.), ennyit biztosan segítenek telefonon is.
2011. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az állatorvoslásban használt gyógyszerek nagy része humángyógyszer, hiszen az állatok élettana nagyon hasonlít az emberére.


De egy lerágott lábú hörcsögnek egy betonplacc meg egy határozott mozdulat kell, már nem azért. Ha lerágja a lábát, az régen rossz.

2011. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem is van hörim. Ezt mikor csinálják, most várhatom én is, hogy bekattan és lerágja a lábát?
2011. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
szerintem az állatorvos a legbiztosabb.. úgy talán van még remény... de hogyan tudta a saját lábát lerágni?! mármint egy állat nem csinál ilyet... lehet hogy eleve volt vele valami?
2011. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!