Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség? Tengerimalac.

Segítség? Tengerimalac.

Figyelt kérdés
Nem rég a kutyám hozzáfért a tengerimalacokhoz kint. Mindegy, hogy hogyan, az én hibám! Az egyiket megszorongatta, s most alig tud menni, és ahogy veszi a levegőt, kortyogáshoz hasonló szerű hangot ad ki. Állatorvost nem lehet elérni szokás szerint.. Mit csináljak vele? Nagyon el vagyok keseredve. :(
2011. aug. 1. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A lábát borogasd be... Mást nem tehetsz ha van sebe akkor tegyél rá aloeverát,betadint.
2011. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincsen sebe neki. Nagyon megijedt. Fél oldalán fekszik egy pólóba betakarva. Félek, hogy nem éli túl, szörtyögősen veszi a levegőt.
2011. aug. 1. 16:19
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Egyetlenegy állatorvos van ott, ahol élsz? Keress egy másikat és vidd el!
2011. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, egyetlen egy állatorvos van! Kicsi, kieső falu, ahol élünk! Amúgy meg azután érdeklődöm, de senki nem tud senki mást!
2011. aug. 1. 16:38
 5/8 Eszter:) ***** válasza:
Szegénykém:(Pedig tényleg jobb lenne állatorvos.vagy talán ha komolyabb baja van akkor elvinni és ha azt a váélaszt adja jobb elaltatni akkor tegyétek azt szegény ne szevedjen fáj ez a döntés de hidd el neki jobb lesz igy..amugy lehet meghuzodhatott a lába..Tudmenni?
2011. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, az enyémmel hasonló történt. Szerencsére nem a kutya miatt, mert ők szeretik a malacokat:P

Na nekem úgy volt hogy akváriumban volt, és sokás szerint fel állt az üvegre a kis buta. Egyszer csak megcsúszott és teljes hátsó része lebénult. Szó szerint húzta magát. Elvittük orvoshoz ő azt mondta jobb lenne altatni. Hát nem akartuk, ezért inkább elhoztuk. Sokáig WC-zni is segítettünk neki. Meg kitettük a szobába és mindig segítettünk neki járni. Idővel újra helyre jött. Viszont már a hátsó lábait nem tudja tökéletesen használni. De tud rajta lépni. Meg minden.

Remélem érthető... Csak sajnos a tiédnek a levegő vételével is baja van:S

Azért jobbulást kívánok neki!

2011. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A cocikánk sajnos elaludt örökre! :( A szörcsögő hang a levegővételnél belső vérzésre utalhatott. A baleset után nem sokkal elment. Nagyon szomorúak vagyunk.
2011. aug. 2. 21:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Szegényke :( Elhiszem hogy szomorúak vagytok... hisz úgy meglehet szeretni őket :) :( Részvétem..!
2011. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!