Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen aktivizáló játékot...

Milyen aktivizáló játékot találjak ki a tengerimalackáimnak?

Figyelt kérdés

...arra az időszakra, mikor kiveszem őket, és a szobában szabadon lehetnek.


Sajna eléggé lusták, pedig nem kövérek. És nem is félnek. Csak egy helyben totyognak,popcornoznak de nem akarnak futkározni.


Szeretném őket aktivizálni valahogyan. Kajával már próbáltam, de a kintlétnek ugye nem az evés lenne a lényege :)


Előre is köszi!


2011. aug. 15. 15:15
 1/2 anonim válasza:

Lehet, hogy több időre kell kirakni őket, hogy megbarátkozzanak a hellyel és teljesen kiengedhessenek. :) Lehet az is, hogy ők ennyi mozgást igényelnek, mondjuk teljesen megértem, hogy aggódsz. :) Szerintem próbáld ki ezt :)


L

2011. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a tengerimalac nem az a játékos fajta és a pocakján keresztül vezet az út. Csinálj nekik "akadály pályát". Vannak azok a régi típusú mesekönyvek amiket ki kellett hajtogatni ilyen hosszúra azokat rakd ki különböző alakzatokba, hogy közte tudjanak futkosni. Pvc csövekből is csinálhatsz elágazó alagút rendszert. És ha ezek közé elrejtesz néhány picike falatka kaját meghozod a kedvüket is a játékra.
2011. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!