Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek a malackámmal?

Mit tegyek a malackámmal?

Figyelt kérdés

Nagy gondban vagyok most. 2 fiú malackám volt, meghalt az idősebbik, most van egy másfél éves malim. Tudom, hogy társ kéne neki, de úgy voltam vele, hogy szeretném, ha már egyedül maradna egyrészt, mert ezt nem lehet a végtelenségig csinálni, hogy mindig lesz egy új malac, anyukám allergiás rájuk, már nehezen bírja, stb. De most eltelt pár hét, és már kezdem látni a jeleket, hogy a malackám unja magát, kevésbé élénk, nem akar enni, pedig egy zabagép volt :( Borzasztóan aggódom, nem tudom, hogy mit tegyek? Van tapasztalata valakinek, akinek egyedül maradt már a malija, hogy utána hogy viselkedett?


Elajándékozni semmiképp nem szeretném, arra képtelen lennék :(


2011. aug. 15. 22:05
 1/4 anonim válasza:
0%
Öltözz be te is malacnak és akkor nem fogja egyedül érezni magát!
2011. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod, hogy belebetegedjen a magányba, mindenképpen szerezz mellé egy társat! Lehet vele egykorú vagy nála idősebb is az új mali, de kell neki egy társ, vagy belepusztul :( Ha a kezdetektől egyedül lett volna, akkor rendben lenne, de így, hogy kitapasztalta, milyen jó egy fajtárs mellett, sosem tudná megszokni a magányt!

Az elajándékozást viszont ajánlanám, ha az anyukád allergiás rájuk. Ha jó helyre kerül, minden meg lenne oldva. De ha nem visz rá a lélek, nem kell erőltetni.

2011. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerezz neki társat, nehogy a magány és a bánat miatt "elmenjen" ő is.

Nekem van 2 fiú malackám, igaz még csak 2 hónaposak múltak, de szívesen elajándékozom neked.

2011. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát tegnap már vettem neki társat, egy 2 hónapos kisfiút :)
2011. aug. 17. 10:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!