Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi idő alatt nő meg...

Mennyi idő alatt nő meg végleges méretére egy nőstény házi nyúl, és kb. milyen nagy lesz?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem bak nyuszóm van, szintén házi. Most egy éves, nem tudom még mennyit nő, de már sztem nem igazán. Ezt a méretét kb fél-egy év alatt érte el, tényleg a kettő között, de tudod az ember észre se veszi h megnőnek,csak azt h jé, már milyen nagy, és mióta :D

Ha megnő, kétszer, háromszor akkora, mint egy felnőtt törpenyúl. Amúgy, kereshetek neked képet neten, de a torpenyul.hu-n is vannak képek nyusszokról, és vannak köztük házinyulak, pl nőstények is.

[link]

Ez pl azt írják, h nőstény, és biztos, h házinyúl, nem tudom, hogy ilyen képet mennyire van jogom belinkelni, mert ez nem az én képem, hanem vki másé, de úgy érzem, ebből egészen lehet látni, h mekkora lesz.

Remélem, azért vmennyit segítettem. :)

2009. ápr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen a választ! Igen, sokat segítettél, és köszi a képet is! :) Háát, jó nagy lesz majd! :)) Nagyon imádom az én nyuszimat, csak egy baj van vele, hogy nem igazán akar szobatiszta lenni... Mondjuk még csak 1 hete van nálam, és még kisnyuszi, de félek, hogy sose tanulja meg... Másoknál olvastam, hogy hamar kiválaszt magának egy sarkot és oda jár vissza. Háát, nálunk ez még nem jött össze! :)
2009. ápr. 17. 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:

A mi nyuszink sokat járt az elején az egy sarokba, de aztán a vőlegényem észrevette, hogy mégis egy másikat szeret. Azért nem a kiválasztottba ment eleinte, mert félt tőlünk, az ő sarka a ketrec elülső részén volt, és így félelemből inkább a végébe ment.

Adj neki időt, vagy egy hónapot :)

2009. ápr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!