Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fenyegetve érzi magát a...

Fenyegetve érzi magát a tmalacom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 80×48 cm-es ketrec és van benne egy polc(a ketrec fele).Két malacka van benne!Az egyik malac fölköltözött a 2. szintre és nem nagyon akar lejönni,vagy ha néha lejön akkor a másik fölzavarja.A fa deszkára pisil,kakil mivel ott nincs forgács,és ez szerintem a lábainak sem tesz jót.A polc muszály hogy maradjon mert egyébként a ketrec kicsi lenne!Mit csináljak??
2011. aug. 19. 09:29
 1/6 anonim válasza:
100%
Vegyél még1 ketrecet és válszd szét őket.
2011. aug. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lasius ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval.

Szét kell választani őket.

Lehetséges hogy 2db hímed van és rivalizálnak.

De az sem jó a malackáknak ha külön tartod őket mivel ők is társaságkedvelők.

De az egyiktől válj meg vagy szerez be egy törpenyuszit azzal ki szoktak jönni de persze nem mindig.

1 hím 1 nőstény páros jó abból hogy álltalába azok nem verekednek de nem kívánatos szaporulattal mit csinálnál?

Ezért mondtam a nyuszit.

A legjobb az lenne ha 2db lány tengeri malacod lenne azok kijönnek a legtöbb esetben.

Próbálkozni kell

De ha mindenképpen maradnak felülre tegyél be egy sarok wc-t és bele almot abba belemegy és oda fog piszkítani..

De szüntesd meg a stressz forrást az lenne a legjobb.

Hu remélem világos :)

2011. aug. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A malackák nőstények!Az a malc aki régebben itt van nálam neki a régi társa meghalt.Akkor hoztunk egy holland törpenyuszikát,de sajnos nem jöttek ki jól.Ekkor szétszedtük őket.És utána hoztam ezt a másik malacot aki 4 hónappal fiatalabb a malacomnál.A nyuszi ketrece ott van a malackák ketrece mellett!
2011. aug. 19. 10:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Beszerzek egy sarok Wc-t mert arra már én is gondoltam:)
2011. aug. 19. 10:26
 5/6 lasius ***** válasza:

akkor marad a türelem

Illetve enged ki a szobába őket ha lehet hogy ott hogy viselkednek. Lehet a közös élmények segítenek összeszokni.

2011. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,megpróbálom
2011. aug. 19. 11:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!