Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány naponta szoktátok kienged...

Hány naponta szoktátok kiengedni futni a deguitokat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
nincs degum
2011. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor voltak deguim, nagy ketrecük volt, futókerékkel, de kiengedni nem mertem, mert az életben nem kaptam volna el őket :))
2011. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap este engedem el konkrétan futni, de sokszor kiveszem, tanítom, meg szoktam vele sétálni menni. (Úgy, hogy a vállamon csücsül.) Sokszor itt van az ölemben/vállamon amikor gépezek, meg van neki tanítva, hogy csak nem léphet le rólam:) Nem mehet el, csak ha leteszem. Egyszer leesett rólam, és ráugrott a lábfejemre, hogy ő bizony nem ment el tőlem:) Olyan aranyos volt.
2011. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló!: Ez nagyon édes!!!! Nem tudtam, hogy ilyesmire is meg lehet tanítani!

Nekem van 2, kb hetente 1x engedem ki, de nem sokáig. Bár hatalmas (tényleg nagy!) helyük van, kerékkel, mindennel, ezért annyira nem igénylik.

2011. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem patkányaim vannak, de az elv ezek szerint hasonló. Kiengedem őket minden nap és én is szoktam sétizni vinni őket. Nekem is volt olyan hogy leesett a vállamról, de csak mászott vissza a nadrágszáramon :D Egy nő meg szörnyülködve nézte.. xD
2011. aug. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
XD szegény :S
2011. aug. 24. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!