Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörény mennyire tartható...

Vadászgörény mennyire tartható más állattal együtt?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy görényt, viszont szabadon tartanám a lakásban. (Régen volt nyulam, akkor bejött, szobatiszta volt, meg minden rendben volt, az ajtófélfarágáson kívül.) Szóval lehet szobatisztaságra szoktatni, és macska mellett tartani? Vagy szabályszerűen kicsinálják egymást?
2011. aug. 23. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó párosítás. A vadászgörény még öntörvényűbb mint a macska és az ösztönei erősebben hatnak mint egy macskánál. Szerintem veszélyben lenne a macsek.
2011. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb állatokkal össze lehet szoktatni (kutya, macska), de a rágcsálókat, nyulakat inkább eldugnám.
2011. aug. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kutyával simán el van, jó pajtik is lehetnek. A macska már nehéz eset, de tűrhető, viszont tényleg necces... ilyen hörcsöggel, nyúllal, meg egyéb rágcsálókkal nem igen tartanám... pláne nyúllal nem, mert azért szerintem sokat elárul, hogy a vadászgörényt ma is sokan használják nyúlvadászatra........:D megeszi.xd
2011. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából nekem a macska a fontos. A nyúl régen volt, most csak macsek van, meg ló, de az ilyen szempontból nem számít, nem együtt lennének :D

De köszönöm a válaszokat, lehet, hogy megpróbálom. Legalább is szeretném.

2011. aug. 23. 18:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a cica meg tudja magát védeni akkor nem bántja nekünk az összes elpofozta kivéve egy akit játszásból el szokott kapni de nem csinál vele semmit csak mekken a cica :) nálunk asztalnál eszik a görci a cicával együtt van külön székük nagyon el vannak kényeztetve :) ágyba alszik mindenki :D aki elfér :P
2011. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 görim van,macskák mellé nem, nagyon ajánlom,kevés az esély hogy pont olyat fogj ki amelyik nem bántja majd,az enyémek se jönnek ki a macskával,régen az egyik játszott vele csak mikor már a macska felnőtt már nem szerette,úyhogy inkább ne tarts ha nem tudod máshol tartani,ja és a göri mindenhova felmászik a növények földjét kikaparja,mindent ellop,ha kaját adsz neki,ami lehetőleg legyen nyers vagy főtt hús só nélkül!!!!,akkor azt is eldughatja bárhova és ott fog megbüdösödni...én mind2-t egy hatalmas ketrecben tartom,és minden göri egy egyéniség szóval nem tudhatod,lehet hogy pont a macska nem fogja elfogadni,nem hiszem hogy örülni fog hogy egy másik állat elfoglalja a területét,méghozzá egy olyan állat amit soha életében nem látott még,ha amacska kölyök lenne akkor nem lenne olyan nagy gáz...:/nagyon nagyon jól gondold meg:/
2011. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!