Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpehörcsögöt forróságban...

A törpehörcsögöt forróságban meg lehet fürdetni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam,hogy ha forróság lesz akkor egy kis langyos vízbe megfürdetem...de csak akkor ha nagyon melege lesz!

Még nincs meg a hörcsögöm...pár nap és megyek érte de a legjobb mindent előre tudni!!Szerintetek nem lesz baja a hörcsögnek?De csak amúgy is egy pár percre hagynám csak,hogy lubickoljon!(5-6 perc) :D


2011. aug. 25. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én a sajátomat nem fürdetem meg, valahol azt hallottam, hogy nem is jó neki egyáltalán ha vizes lesz.

Inkább gondoskodj róla, hogy legyen elég folyadéka, kajája és kicsit hűvösebb helye. Valamint, hogy ne legyen fülledt.

2011. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem szabad fürdetni, a víz nem tesz nekik jót!
2011. aug. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én megfürdettem de csak úgy hogy egy pici vizet engettem bevizesztem és rögtön kivettem
2011. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Lubickoljon? :D Ez nem olyan mint egy kutya :D Milyen vízbe szeretnéd? Ami ellepi? Mert ha 5-6 percig egy olyanba hagyod, nagyon rövid ideig leszel hörcsög tulajdonos...

Maximum vizezd be a bundáját.Max.

2011. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jaj,de édi lehet! :)
2011. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha hűteni szeretnéd akkor rakj be neki hideg vizes palackot vagy a a szőrét egy kis nedves törölközővel át törölni
2011. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem, egy hörcsög magától soha nem megy vízbe, tök felesleges fürdetni, nem erre vannak "kitalálva".
2011. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ketrecben kell tartani, az szellősebb, de a huzatot még melegben sem bírják! Mindig legyen ivóvize, lehet hűtőből kivett lédús gyümölcsöket adni neki, ez elég.
2011. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Nem olyan hideg vízben akartam fürdetni hanem langyosban és csak úgy,hogy a laborban egy kicsi vizet öntenék...épp,hogy csak az alján legyen egy kicsi! Amúgy csak azért kérdeztem mert sok hörcsögös videót láttam ahol a hörcsögök úsznak!:D

2011. aug. 26. 08:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is láttam ilyen videókat, de elég hülyeségnek tartom...persze, úszik a hörcsög, ha muszáj, de saját jószántából nem tenné, az tuti.
2011. aug. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!