Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jó tettem, hogy leszoktattam...

Jó tettem, hogy leszoktattam a törpehörieimet a k betűvel kezdődő zölcsékfélék folyásztásáról?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy káros lehet nekik ha azt eszik.
2009. ápr. 18. 12:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A krumpli a legkárosabb a keményítő miadt. Meg a káposzta, karalábé, karfiol.... A saláta is és a nem szárított fű. Ha jól bekajál belőle, akkor felpuffadhat és akár bele is halhat. De ismerek olyan tengerimalacost, aki egy kis krumlit adott neki és nemsokára meghalt. V.kinek az ananásztól is.
2009. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Tényleg több szakkönyv a K betűs kajákat tiltja, itt csak az akad fenn a kérdezőn aki egy ilyet nem olvasott.

Krumplit simán ehet a hörcsög, vagy az burgonyának számít? :D


(\__/)

(='.'=)

(")_(")

2009. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, nekünk régóta sok állatunk van, de a krumplitól semmi baja.
2009. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A krumpli és a burgonya teljesen ugyanaz. Csak több neve is van. A pityóka is ugyanaz. Szerencséd, hogy eddig még nem volt baja.
2009. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!