Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögtartók ti, hogyan...

Hörcsögtartók ti, hogyan győztétek meg szüleiteket a hörcsögtartásról?

Figyelt kérdés
an szüleim haszontalan állatnak tartják és egyszerüen mindig az a vége,hogy nem fogom gondozni!!!segítsetek!
2011. aug. 29. 04:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett győzködnöm a szüleimet, megengedték. De esetleg próbálj érvelni, egy hörcsög gondozása nem igényel sok időt és erőfeszítést és olcsó is. Hány éves vagy?
2011. aug. 29. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem sem.nekem is mondogatták hogy úgyse eteted meg ide ne merj hozni egy hörcsögöt.erre én hazahoztam és nem szóltak semmit.
2011. aug. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megfogtam, és hazahoztam. Ahhoz képest hogy anyósom retteg az egerektől, mondani sem kell, imádja :)
2011. aug. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az anyukám nagyon nem szereti az állatokat,mármint tartani,különösen nem a házban.Én egy nyuszit akartam(de volt már hörim,mókusom,fehéregerem...) és állandóan azt mondta h házba nincs állat!.

ő tudta,hogy én gondoznám,hiszen mennyi idő fogni egy marék kaját,berakni elé,vagy épp kivenni szaladgálni,hisz ő azt tudta,hogy nekem nem azért kell ilyen meg ilyen állat,mert nem gondoznám...csak ő ezt utálta.szóval nem tudtam sehogysem rávenni,de aztán beállítottam vele és most ittvan :)

de itt nem rólam van szó.

anyud sem,apud sem engedi?

érvelhetsz azzal is,hogy mondod h pl. 1 hetet had maradjon a höri,és ha "átmentek a vizsgán" (látják,hogy gondozod,stb.) akkor megtarthatod,ha nem,akkor visszavihetik.nálam ez bevált.hajrá :)

2011. aug. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Anyukám is retteg a rágcsálóktól, de amikor a barátnőm szólt, hogy van nála 10 utcára dobás elől megmentett hörcsög, hazahoztam négyet és nem szólt semmit. Egy szerencsétlen "véletlen" folytán egyszer csak 16-an lettek, na akkor azért fennakadtak a szemei. :) Most már csak 10-en vannak, nemenként szigorúan elkülönítve és este már ő akarja őket etetni meg nézi, ahogy hajtják a kereket, ásítoznak, rohangálnak az uborkaszeletekkel. :D

Igaz, én 25 éves vagyok és rengeteg állatunk van, tehát nem az volt korábban a kifogás, hogy nem fogom gondozni, hanem hogy félt tőlük :)

2011. aug. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kaptam ajándékba, én meg hazahoztam :) Az első pár napban furán méregették, utána megszerették. Persze ez a módszer meggondolandó, ha cirkusz lenne belőle.
2011. aug. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!remélem be fog válni valamelyik!!
2011. aug. 29. 20:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!