Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Gyermeknek való a vadászgörény...

Gyermeknek való a vadászgörény? Szeretnék egy vadászgörényt de anyám azt mondja hogy nem gyereknek való.

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 13:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Etetném rendesen tudom hogy húst eszik és gyümölcsöt-zöldséget keveset ehet. Pl. Citrom, narancs, ezeket nem ehet. Ja volt hörcsögöm, nyulam, vagy is anyámé volt a nyúl. és még sétálni is vinném hámmal és pórázzal képet mutatok a pórázról.
2011. aug. 29. 13:03
 2/12 A kérdező kommentje:

ha ez a póráz jó



[link]

2011. aug. 29. 13:04
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Tényleg nem gyerekeknek való!Főleg a suli miatt is,nincs elég időd vele foglalkozni,de nagyon sokba kerül az eltartása,itt érdeklődhetsz utána és kérdezősködhetsz: www.feketegabriella.hu És mindenképp ivartalaníttatni kell!
2011. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Az a póráz nem jó mert 25kg-oshoz való,azt a göri nem bírja el,a levegőben fog lógni.Mellesleg a hámhoz adnak pórázt(de nem ilyet)
2011. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

de igen van időm.2 órától egész addig amíg le nem fekszem.kb 23-órakor fekszem le


13/l

2011. aug. 29. 17:13
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
uhh.13évesen?Háát,én nem tudom nem ismerlek,nem tudom h milyen a felelősség érzeted,de az biztos h neki nagy ketrecre van szüksége és ha a szobádban tartod akkor ivartalaníttatnod kell,a fiú nagyon büdi lesz(7E kb az ivartalanítás) a nőstény meg túltüzel és meghal(12E az ivartalanítás kb.),szaporítani meg ne szaporítsd,eladni ugysem fogod tudni igy is nagyon sok gazdátlan van.Esetleg kezdhetnéd egy felnőttel,ami már szocializálva kézhez szoktatva és szobatisztaságra tanítva van,azt érdemes egy görimentőtől venni.Nyers vagy főtt hússal kell őket etetni,a húst apróra vágni.A szobádban ahova fel tud mászni oda fel fog mászni,és szét szed mindent ha nem vigyázól.Szóval a göri tartás nem egyszerű és nem is olcsó +még ott vannak az oltások,nekem 2 görim van évente az oltásuk 10E Ft,ha még a göri nem kapott oltást,akkor egy görire 10E ft,ésminden nap ki kell őket engedni nem csak a szobádban hanem a lakásban is és sétáltatni is kell,ha még mindig akarsz görit akkor menj fel a www.feketegabriella.hu-ra ott még nagyon sok tanácsot kapsz:)És anyudat is meggyőzheted ha tényleg képes vagy egy göri tartásához:)Mellesleg hol laksz?Nem tudunk találkozni?Megmutatnám a görényeimet ha akarod:)
2011. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én Pécsen lakom.és te?
2011. aug. 29. 17:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Kár.Én budapesten://De ha felmész arra az oldalra ott biztosan találsz olyanokat akik pécsen laknak és szívesen adnának neked tanácsokat:)
2011. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 TOMAtm ***** válasza:
szerintem sem gyerekeknek való.elég öntörvényű állat.jobban jársz ha valami kiskutyát veszel nekik.én nem szeretem a ksitestű kutyákat,de tavaly vettünk egy tacskót és nagyon család kedvence lett,okos megért mindent és persze foglalkoznak is vele,szóval teljes értékű családtag lett igy másfél éves korára :) ja és kislány.
2011. aug. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hát nem tom... persze van igazság abban is hogy nem gyereknek való, viszont a kérdező lehet felelősségteljes, úgyhogy ez alapján nem ítélhető meg a dolog. a leírtak alapján akkor kb. úgy kalkulálj, mint egy kutyánál, tehát hogy időigényes sétáltatni/foglalkozni vele. Ráadásul a családi kasszát mennyire terheli meg a kiadás, az egy másik kérdés.

Nekem először csak hörcsögöt engedtek tartani, miután elláttam, mehettem feljebb a "létrán", most már patkányokat tartok, ami sokkal időigényesebb. Vadászgörényt is akartam régen, de az nem nekem való. (mármint a kutyánkat se viszem sétizni szegényt - nincs türelmem hozzá)

2011. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!