Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mindent jól csináltam?

Mindent jól csináltam?

Figyelt kérdés

Ma délután kaptam meg a törpenyuszimat.

100x50-es ketrece van, benne itató, szénarács, tálka, házikó. Kapott szénát, nyúltápot, majd később ehet vitamin tablettát. Van póráza és körömollója is.

Mikor hazahoztam, beraktam a ketrecbe, azóta ott van, nem vettem még ki, majd holnap. A ketrecnek olyan az ajtaja, hogy az egyik 1 m-es oldalt kell fölhajtani, ez az ajtó nyitva van, ha ott vagyok mellette, de nem jön ki, inkább csak azért hagyom nyitva, hogy lehessen simogatni, meg fényképezni. Gyümit-zöldséget még nem akarok neki adni, csak 1 hónap múlva.

jó, amit eddig csináltam?


2011. aug. 29. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen perfect, de gyümit/zöldséget már most is kaphat :)
2011. aug. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tenyésztőtől van, akkor kérdezd meg mit kapott idáig, ha kereskedésből, akkor csak óvatosan a zöldségekkel gyümölcsökkel, mindig csak egyfajtát és kis mennyiséget.
2011. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jó minden! :D A zöldfélékte fokozatosan szoktasd rá! első nap mondjuk 2 karika répa másnap egy kis marék fű.... és így tovább, ha túl hirtelen eszik zöldet és nincs hozzászokva akkor befostosodhat és elpusztulhat! Sok szerencsét a nyuszihoz! :D
2011. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!