Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány hetes korukban kell...

Hány hetes korukban kell leválasztani az anyanyulat a kisnyulaktól?

Figyelt kérdés
a kisnyulak most 3 hetesek
2011. szept. 3. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Na ezt én is szeretném tudni mert ugyanígy vagyok az enyéimmel is csak azok 1 hónaposak :)
2011. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én úgy tudom hogy 4-5 hetesen de biztosra akarok menni azért irtam kérdést
2011. szept. 3. 15:37
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
3 hetesen már választási nyul.
2011. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Nyulbarát! veled már találkoztam egy kérdésnél! És ha nem választom el őket?akkor mi lesz? több kisnyúl?
2011. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen és vérfertözés + az anyjuk nem tud vissza hizni és a kicsik sem fejlödnek mert felveszik egymás elöl a táplálékot.
2011. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én azt tudom hogy lekell választani mert külömben bepározza valamelyik az anyját és a kisnyulak mind selejtek lesznek vagy elpusztulnak:S
2011. szept. 4. 10:42
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

35-42 naposan már le lehet választani őket!

Enyémék is 3 hetesek :)

2011. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Erwin1 válasza:
a nyulakt legalább 35 napos korig az anyjuknál kell hagyni mert addigra teljesen kifejlődik az emésztő rendszerük. de ha igazságosak akrunk lenni 3 hónapig kéne őket az anyjukkal hagyni mert addig tanitja az anyjuk szocializálódni őket.
2012. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hello mindenkinek nekem sok nyulam van 50 felül leválasztást nyolc hetesen tegyük hamarébb nemérdemes mert az anyának begyuladthatnak a csecsebinbói ha még termel tejet utána már ugyis mindegy mert már jóval korábban esznek és isznak ugy hogy ha nyolc hetesen leválasztjuk öket már nem lessz velük probléma én igy csinálom mindig és hála az istenkének szépek egéségesek és ha elérik a három hónapos kort akkor válaszjuk el a kanikat a kocáktól!!!
2016. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!