Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a hörim egy ideig nem volt...

Ha a hörim egy ideig nem volt a másikkal (kb:1 hétig) meg fogják egymást ismerni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Háát én nem tartanék egy helyen több hörit,tuti kinyírják egymást,ha nem is most de egy idő után biztos,akár reggelre is:/...
2011. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jaj már vagy fél éve együtt vannak és nagyon szeretik egymást!!!legalábbis az én szobámban(persze ketrecben)laknak és még az alatt a kb:fél év alatt sose veszekedtek(tesók)...nagyon jól megvannak(de az elején én is azt hittem veszekedni fognak,ezért két ketrecet kerestem a vateránon és most ugye h az eggyik betegség miatt egy ideig külön van(holnapután rakhatom vissza öt)jól is jött)
2011. szept. 6. 20:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Háát...én akkor sem raknám össze őket én is ugyan így voltam vele,2 nőstény roborovsky tesóm volt ők is sosem bántották egymást együtt aludtak,és egyik napról a másikra az egyik véresre harapta a hátát a másiknak, később szétválasztottuk őket és betadineval kezeltük a sebet ami sokkal szebb lett de mégsem sikerült megmenteni őt...vasárnap halt meg...
2011. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sajnálom a hörid.....hát még megfontolom de van benne valami ....
2011. szept. 6. 20:38
 5/8 anonim válasza:
Felismerik egymást? a rágcsálók nagyon aranyos és társas lények
2011. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Társas???a hörcsögök nagyon nem..ezért van sokszor bunyó,ha most nem akkor később lesz...ez tuti
2011. szept. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Enting ***** válasza:
62%

Nekem dzsungáriai törpehörcsögeim voltak. Párban, nagyon szerették egymást, de amikor a lány vemhes lett, bántani kezdte a fiút, így szét kellett választani őket. Kb 2 hónapig voltak külön, amíg a kicsik felnőttek, azután pár nap alatt fokozatosan, felügyelet mellett újra összeszoktak, és a hátralevő életüket rendületlen szerelemben élték le.

Szerintem tegyél egy- két próbát.

2011. szept. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Aranyhörcsögöt nem szabad párban tartani, hiszen magányos jószágok mikor tanulják már meg az emberek? Aki hörcsögöt vesz, előbb utána nézhetne. Lehet hogy most még elvannak, de később nem lesz így. Nekik ez így nem jó akármennyire úgy tűnik "hogy szeretik egymást."
2011. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!