Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet van vmi baja a törpe...

Lehet van vmi baja a törpe nyuszimnak? Tegnap hasmenése volt, aztán tnap este óra nem evett csak almát. A forgács alatta tiszta, semmi "bogyó", de a fenekére rá van ragadva a kaki, és nagyon büdös.

Figyelt kérdés
Pár napig káposztát kapott nasinak. Attól lehet vmi baja?
2009. ápr. 22. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a káposztától büdi,várj pár napig hátha javul az állapota,de ha nem, vidd el állatorvoshoz! Az a legbiztosabb.
2009. ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha a nyuszinak nincs széklete, hasmenése van, NE VÁRJ. pár nap az életébe kerülhet. kiszárad,és egyre nehezebben fogja helyrerázni az orvos.

Káposztát amúgy sem kéne adni, nemhogy ilyen sűrűn...

Kérlek vidd el orvoshoz amint lehetőséged adódik rá!


Caelestis

2009. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Előző válaszolóval értek egyet!Azonnal vidd dokihoz!Ha étvágya sincs,és kevés folyadékot fogyaszt,nagyon hamar kiszáradhat!Ha nem tudod dokihoz vinni,addig pipettával,fecskendővel cseppegtess folyadékot a szájába.A káposzta meg puffasztja őket,inkább ne adj neki legközelebb!Salátát is módjával,mert a sok vegyszer miatt,beteg lehet.Inkább alma,répa,széna,magkeveréket,nyúltápot adj neki!De jó lenne,ha minél előbb látná orvos!Remélem,hamar meggyógyultok!

2009. ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Vidd orvoshoz mert apu adott a nyulának sóskát és másnapra elpusztult szegény pedig rendes házi nyúl volt.
2009. ápr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem vittem orvoshoz, mert másnap reggelre rendbe jött
2009. ápr. 24. 10:30
 6/6 anonim válasza:

én szerintem is vidd el minnél hamarabb


márk

2010. márc. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!