Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak még? (bővebben...

Mit csináljak még? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A hörim szeme be van gyulladva, levittem az orvoshoz, azt mondta hogy kamillázzam, 2 hétig csináltam, semmit nem javult, levittem megint, felírt egy 600 ft-os cseppet amit egy hétig kell csepegtetni, csepegtettem egy hétig semmi javulás. Mit csináljak még? Menjek vissza megint?
2011. szept. 20. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem menj vissza megint!
2011. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jobbulást a kis szegénykének!!!:(
2011. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha nem akarod levinni dokihoz vizezz be meleg vízzel egy rongyot és kösd a hörid szemére egy madzaggal ami nem sérti meg öt,esetleg ha nem akarod odakötni akkor csak fogd a hörid és rakd a szemére fél óráig.Aztán másnap megint.De szerintem is vidd vissza az orvoshoz.
2011. szept. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te jó ég!!!Te vagy az a Szabina akinek az a hörcsögös weboldala van?Neked volt annyi élményed velük?Tényleg te vagy az?
2011. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tényleg te vagy az a Szabina?
2011. szept. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vidd el egy másik állatorvoshoz.
2011. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, igen én vagyok az a Szabina, ha bővebben érdekel írj privát üzit! :) Ma már jobb lett a szeme de szerintem visszaviszem megint!
2011. szept. 21. 15:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!