Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a baja a nyuszimnak?...

Mi a baja a nyuszimnak? SŰRGŐS! A nyuszim alig eszik valamit, viszont nagyon sokat iszik. Megpróbáltam mindent (pl. :fű, széna, répa, gyümölcsök, táp, fűszer növények) még sem eszik.

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Távdiagnózist senki sem fog tudni adni. Ezer meg egy oka lehet egyébként. Tessék holnap elvinni állatorvoshoz!
2011. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Állatorvoshoz kell vinni ez a biztos,lehet hogy csak bezabált 1 kicsit és nincs nagy baja,de lehet hogy súlyos beteg és késő lenne ha még napokat várnál.Holnap amint tudod vidd el!

Ha viszont reggelre újra lesz étvágya,és nem lesz kedvtelen,nem muszály,bár én a biztonság kedvéért lehet megnézetném,főleg ha olyan a dokitok (sajnos a miénk nem 1 állatbarát....-.-")

2011. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vidd állatorvoshoz,az én Nyafim 2 napig nem evett és nem is nagyon kakilt.Ma voltunk a dokinál,egy kis emésztőrendszeri probléma,kapott két szurit,és már jobban is van.
2011. szept. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!