Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik fajta höri a "legjobb"?

Melyik fajta höri a "legjobb"?

Figyelt kérdés

nem az kell hogy sokáig éljen...hanem hogy milyen ha labdában rakom/mennyire fürge...

tudom hogy ezek általában egyedtől függőek de általánosságban?

én egy dzsungáriaira gondoltam hogy olyat szeretné de nem tudom.az is kérdésem lenne hogy melyik az a fajta amelyik "közepes" méret,tehát nem fér be könnyen a "körömnyi nyagyságú" lyukakban,de nem is akkore mint egy tengeri malac.


2011. szept. 25. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Túl sok lehetőség nincsen, a dzsungi, campbell, roborovszki, kínai csíkos azok picikék, a szíriai aranyhörcsög az, amelyik nagyobbacska.
2011. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én roborovszkit választanék. úgy tudom hogy az a legkisebb hörcsög a világon, szerintem nagyon aranyos :) vagy az aranyhörcsög. az nem olyan kicsi, és tetszik az is.
2011. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nekem torpehorim van. Kis elevenek, terrariumba tartom, van bent kis kerekuk is, de vettem nekik labdat, ha beleteszed akkor nem fer be az agy ala , nem tud elszokni, de viszont siman tud "maszkalni" a lakasba.
2011. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dzsungáriai törpehörcsög. Nekem voltak, és nagyon jók. Aranyosak, nem büdösek, és nem is zajosak.
2011. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A dzsungáriait javaslom. Fürge, nem is igazán büdös, és nem a legfélősebb, jól kézhez lehet szoktatni. A roborovszki nagyon de nagyon gyors, viszont ugyanennyire félős is. Nehéz kézhez szoktatni ha nem egészen aprócska kora óta van veled. Ez a legkisebb méretű, legfélősebb és a leggyorsabb hörcsög, úgy tudom. Ez a fajta befér mindenhova, és kifér minden rácson, úgyhogy nem őt ajánlom. A szíriai aranyhöri jóval nagyobb, közepes méret (nekem hosszú szőrű változatom van), nagyon barátságos, viszont nagyon hamar büdös lesz az alomja. Szóval dzsungi höri:)
2011. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
én is a dszungit ajánlom! é tenyésztem őket, és nagyon bevált. nem büdösek, de azért hetente egyszer-kétszer kötelező takarítani. első hörcsögnek is kitűnő, mert elég játékos és aranyos!
2011. okt. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
elnézést :D *dzsungit ajánlom.
2011. okt. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szíriai arany hörcsög mert azt a gyerekek könnyebben kézbe veszik és nem nyomják szét és kis lyukakon sem mászik ki!!
2011. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Asszem aranyhörcsögből van ilyen sötétbarna, ami kis macinak néz ki, az tetszik nekem.
2011. okt. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. okt. 8. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!