Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen trükköket lehet tanítan...

Milyen trükköket lehet tanítani egy nyuszinak? Ötletek kellenének.

Figyelt kérdés

Jelenleg a 2 lábon sétálást tanuljuk, már 4-5 lépést is hajlandó megtenni egymást után :) Kis jutalomfalattal tanítom neki, úgyhogy fel kelljen nyúlnia érte, és mindig kicsit távolabb húzom, hogy lépjen utána :) Gyorsan és könnyen tanul :)


Ehhez hasonló ötletek kellenének még, hogy mit tanítsak meg neki? Valami egyszerűbbek kellenének kezdésnek.


És még egy kérdés: Lehet úgy csinálni, hogy egyszerre 2 dolgot tanítok neki? Pl délelőtt a 2 lábon járást tanuljuk, délután meg valami mást.

Vagy előbb fejezzük be az egyik trükköt, és utána kezdjünk bele másba?


2011. szept. 29. 15:10
 1/10 anonim válasza:

szerintem előbb fejezz be egy trükköt, ne zavard össze.

ismered a klikkert?

2011. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, de fogalmam sincs, hogyan kell használni
2011. szept. 29. 15:14
 3/10 compactegon ***** válasza:

próbáld ki a körbe!-t :) körbe kell futnia mondjuk a kosarát egyszer, és akkor répácska (vagy amit adsz neki). vicces lenne egy nyúl, ami parancsra körberohan, mint egy juhászkutya hehehe.

nem tusom, mondjuk egy kutyához képest mennyire tanul gyorsan, de ez nem nehéz trükk (kutyáknál).

2011. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Előbb fejezd be az egyiket, mert össze zavarod :)

ugrásra, hívásra, ha nagyon ügyes akkor még pacsira is.. igaz ez nem kutya, de ha megtudja tanulni miért is ne?

2011. szept. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

hát az a lényege hogy először is be kell h rögzüljön neki h a "klikk" hang jó, mert utána mindig (tényleg MINDIG!) jutalomfalatot kap. és ha ezt már érti akkor lehet elkezdeni a tanítást, hogy pl ha azt akarod h odamenjen a székhez, azt ugye ő nem tudja. ha a szék felé néz akkor: klikk és kaja. aztán ha elindul felé megint csak klikk és kaja. és szép lassan (legsél türelmes) meg fogja érteni h mit akarsz.

mindjárt belinkelek egy videót, ok?

2011. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
2011. szept. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! és kb milyen árban van egy klikker?
2011. szept. 29. 15:18
 8/10 anonim válasza:
pontosan nem tudom de ezer alatt szerintem
2011. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
off:az a szürke nyuszi olyan mint egy kisebb testű kutya :)
2011. szept. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim fiú és 11 éves lesz és ő terelgeti a labdaját ha meglátja és ha hívom jön és hallgat a nevére. Csináltam neki díjugrato akadályokat 10cm től 25cm ig és át ugorja ha oda mutatók neki és megyek vele. Ha terpeszben állok akkor 8as ban fut a lábam körül. Olyan aranyos :)
2015. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!