Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögök harapnak?

A hörcsögök harapnak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 21:22
1 2
 1/12 x) ***** válasza:
Úgy ahogy minden állat ha nincs hozzászoktatva a fogdosáshoz. Szóval amelyik nem sokat volt simogatva meg fogdosva az elképzelhető hogy védekezésképpen megharap. De amúgy annyira nem vészes, harapott már meg hörcsög
2011. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én végigvéreztem a szobát, úgyhogy csak óvatosan. :)
2011. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
rakd a szájába a kezed és megtudod:D
2011. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ha megakarom fogni akkor izeg mozog:D ha simogatom akkor meg megijed..2,5 hónaposak. Ha nem volt úgy fogdosva h hozzá szokjon még hozzá lehet szoktatni?
2011. okt. 14. 21:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Először ne "fogdosd", csak simogasd. Pl. olyankor, amikor jóllakott, nyugodt. Később megpróbálhatod a kezedbe venni óvatosan, és valami kedvenc kajával kínálni. Egyébként tud harapni a hörcsög. Sőt! A rágcsálók, ha ijedtükben, vagy dühükben harapnak, szinte szájzárat kapnak. Ő nem tudja elengedni az ujjadat, te meg csak lerángatni tudod róla, ami plusz sérüléssel jár. Szóval ha nem rajong a fogdosásért, érd be a simogatással.
2011. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
engedi hogy simogassam csak kicsit húzódik de közbe meg jön a kezemhez:D A nőstény nem akar kijönni onnan és a bak pedig viszi be neki a kaját... Ez baj vagy csak lusta h nem jön ki a házikójából? Jah és a bak neki szokott néha menni..de közbe viszi neki a kaját.
2011. okt. 14. 21:53
 7/12 anonim ***** válasza:
lehet, hogy félénk, lehet, hogy csak lusta, de tök cuki, hogy a másik viszi neki a kaját :) az természetes, hogy néha harap (egymást is), meg az is, hogy összekapnak.
2011. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát igen nagyon cuki:) a kis pofizacskója tele van mindig:)
2011. okt. 14. 21:58
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat:)
2011. okt. 14. 22:02
 10/12 anonim válasza:
ne te próbáld megfogni a hörcsögöt, hanem várd meg míg fel nem megy a tenyeredre... aztán vedd fel beszélj hozzá (hogy szokja a hangod) kezd el simogatni, hasonló.. az én törpe hörcsögöm amikor hozzám került nagyon harapott.. ugyan ezt csináltam vele, és egy-két hét után megszelidült. te is csináld meg ezt vele, ha kell naponta. hozzá teszem hogy a hörcsög harapás nem fáj.. legalábbis nekem.
2011. okt. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!