Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tehetném még jobbá az...

Hogy tehetném még jobbá az életét? (tengerimalac)

Figyelt kérdés
A tengerimalacom 5 éves,tehát öreg, és mindig rettegek,hogy mikor hazaérek mozdulatlanul fog feküdni......De a lényeg az,hogy szeretném minél jobbá tenni az életét,igazán megérdemli!(imád engem,tud trükköket,hagyja magát simizni és ha az ölembe ültetem hozzám bújik) Aki gúnyolódni,kritizálni,vagy poénkodni akar,most maradjon csöndben,fontos nekem hogy a malac úgy emlékezzen rám mint a legjobb barátjára.
2011. okt. 15. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tölts vele minél több időt,sajnos ez a termédzetrendje én is félek hogy a hörcsögöm itt hagy(3 éves) nagyon féltem és ezért nem is akartam látni csak enni adtam és vége.De rá jöttem jobb ha több időt töltök vele megérdemli:)
2011. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kis hörim most pusztult el. Annyira hozzánk nőtt a 2 év alatt. :( De ez az élet rendje. Foglalkozz vele minél többet.
2011. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az az igazság,2 hörim volt.hiányoznak nagyon,titeket is sajnállak,szörnyű őket elveszíteni de egyszer a malackám is itt fog hagyni...... :'( de egyszer mi is elmegyünk,és én hiszek benne hogy akkor majd örökké együtt lehetünk velük. :)A malacommal RENGETEG időt töltök együtt,most is itt ül az ölemben,együtt írunk leckét,van külön kosárkája,szabadidőmben vele vagyok,de ő még többet érdemel!Többen furinak tartanak emiatt,hogy azt mondom:neki is vannak érzései.pedig igaz..na mind1 elmondom hogyan került hozzám:

Kisállat kereskedésben vettük a drágát,volt egy fiú tesója,aki egy fehér,és krémszínű fiúcska volt.Apró helyen voltak összezárva,alig volt helyük,de csak egyikőjüket vihettem haza.Folyton Nutellára (a lány malackámra) mutattam.Azonnal elbűvölt vörösesbarna szőre,és azok a fekete foltok!A világ legkedvesebb,legszebb malaca!gondoltam azonnal

Ezután fogták,beraktát egy magas kartondobozba forgáccsal,mi meg hazavittük. :) életem legszebb napja volt.Mikor hazaértünk,nagyon nagyon félt.megmozdulni se mert.Az első években anya foglalkozott vele mert én kicsi voltam :) azóta csak én ápolom,és imád!!Olyan sok szeretetet adott,(és ad is :) ) ezért érdemli meg hogy nagyon jó élete legyen!Remélem tetszik a történet.

2011. okt. 15. 14:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos vagy, hogy így gondoskodsz a malackádról :) Bár minden állatnak ilyen szerető gazdija lenne.
2011. okt. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt malackám mikor kicsi voltam.Nagyon szerettem.Mikor egyszer hazamentem,láttam ,hogy csak fekszik a forgácson és nem mozdul.A kezembe vettem akkor megmozdult,rám nézett és örökre becsukta a szemét.Megvárta amíg haza érek,hogy utoljára láthasson...
2011. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek,és előzőnek:

Te szegény!!! :( de,legalább biztos lehetsz benne hogy szeretett.Nekem először nagyon nagyon kicsi koromban volt malacom,őt Vénusznak hívták :( Fekete sima szőrű volt.....Hazavittük,velem volt úgy fél évig,aztán a szüleim szerették volna párosítani egy másik malaccal de belepusztult szegény......hiányzik nagyon,ezért vigyázok úgy az én kis drága Nutikámra (így becézem Nutellát) nem akarom újra átélni azt ami Vénusszal történt...

2011. nov. 12. 19:28
 7/8 anonim válasza:
Szerencsére az én Ivánom és Micim jó egészségnek örvend.(a furcsa név ez a Iván, de beígértem a osztálytársamnak)
2011. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szilvia505 válasza:

Szia!

Én úgy szoktam jobbá tenni az életét hogy:

1.nyáron tavasz közepe táján ki szoktam rakni a kertbe.

2.A ketrecébe rakok kis házikót.(már ha te nem szoktál)

3.Nem a nevén hívod hanem becézgeted.

4.Ha nincs társa akkor tegyél be neki tükröt hogy ne érezze magát egyedül(nálam be vált)

(mi közbe ezt az üzenetet írtuk capuchínioval közbe lepisilt) chapucinó=tengeri malacom

2014. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!