Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a degum baja?

Mi lehet a degum baja?

Figyelt kérdés
Ma reggel megyek ki megetetni az állataimat...mikor a deguk ketrecéhez értem (2 hím degum van) megetettem őket, de azt vettem észre, hogy az egyik degu csak ül egy helyben, szorosan a ketrec aljához lapulva, és 2másodpercenként furcsa, nyikkanásszerű hangot hallat. Mikor láttam, hogy valami nincs rendben, odaraktam elé a kaját, de nem kellet neki...mi lehet a baja? mit csináljak? SOS
2011. okt. 26. 06:36
 1/4 anonim válasza:
vidd el állatorvoshoz, mert általában akkor fordulnak így magukba ha valami nagy baj van!!! Az enyém meghalt.
2011. okt. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon megijednek valamitől, vagy ha betegek, akkor csinálják.

Azóta jobban van? Mi történt vele?

2011. nov. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, most már sokkal jobban van, mintha mi sem történt volta :) Csak annyi volt talán a probléma, hogy nagyon fázott, de már biztosítottuk a hideg ellen a ketrecet, és már semmi baja :) köszi a válaszokat!
2011. nov. 8. 06:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én degum is nagyon fázós, még így is, hogy fűtünk :-)
2011. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!