Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elég egy törpenyuszinak...

Elég egy törpenyuszinak ekkora ketrec?

Figyelt kérdés
58x30x33,5 vagy inkább legyen 80x44x38,5 :)(?)
2011. nov. 1. 18:30
1 2
 1/11 lasius ***** válasza:
Itt is igaz, ha van lehetőség minnél nagyobb helyen tartani akkor tarsd úgy
2011. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendben :) helyem az van bőven, a két méret között pedig csak 600 Ft van. :)
2011. nov. 1. 19:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Legalább 100-as kéne:/ 58 cm az szerintem még egy malacnak is kicsi, egy 80-asban már egy malacka elvan.. de egy nyuszinak az is kicsi, hidd el, hogy le kell majd cserélni, nagyon nagyot tudnak nőni :) esetleg akkor elég, ha bármikor kijöhet, szóval sosincs bezárva. De ahhoz meg a szobát vagy az egész lakást úgy kell alakítani, hogy ne férjen hozzá semmihez, ne tudja megrágcsálni a kárpitot, bútorok széleit, stb.
2011. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30x58asban megfordulni sem fog tudni a nyúl, ha megnő, 80x44-esben meg talán képes menni egy kört. 120x60asnál ne rakd kisebbe, mert az kb. olyan, mint herripotternek a lépcső alatt.
2011. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Törpe és még annak is kicsi, ő volt a legkisebb az alomban ... És már nem nő nagyobbra. Úgy kb 25 cm.
2011. nov. 1. 22:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, akkor sem dughatod be egy lyukba. Te szeretnél egy akkora szobában élni, amiben kinyújtózni sem tudsz rendesen? Na látod. Vegyél szépen neki való méretű ketrecet, ha már bevállaltad. 100x50 a legalsó határ, és az sem az igazi, nem lesz benne boldog nyulad, de legalább nem lesz depressziós, és ha mázlid van, akkor nem fog egész nap hisztizni sem a kicsi helye miatt.
2011. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én még a 100x50-es ketrecemet is kicsinek érzem neki.Bent van a házikója, alomtálcája és mindjárt nem is olyan nagy.

Engem az az egy vigasztal hogy én reggel etetéskor kinyitom a ketrecét és csak az esti etetéskor zárom be.

2011. nov. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Minimum, de tényleg minimum 100x50-es kell neki.

Az enyémnek is ekkora van, de úgy, hogy egész nap szabadon van és enni-inni-wczni jár be a ketrecébe.

2011. nov. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minimum:100X50 es kell, mert arra gondolj hogy Neked sem lenne jó ha egy akkora helyen kéne lenned egész nap mint mondjuk egy franciaágy.Mert amiket írtál kb olyan érzés lehet a nyuszóknak.az enyém házi készítésű kecóban van, ami két szintes.Ha nincs rá sok pénzed pár ezer forintból nagy ketrecet tudnál csinálni pár lécből, egy nagyobb falapból/bútorlapból, csirkehálóból, csavarokból és pvc padlóból az aljára.Gondolkodj ezen.
2011. nov. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nyugi nyugi. vettem neki egy 120-asat...
2011. nov. 2. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!