Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A deguimnak akarok nevet adni...

A deguimnak akarok nevet adni de nem tudom megkülönböztetni őket, hogyan kell őket megkülönböztetni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 21. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

semmiképpen sem vágj le a farok bojtból mert azzal harcot szítasz.

nekünk az elsö két lányaink is nagyon egyformák voltak aztán az egyik jobban nött és így külömböztettük meg öket.

a mostani fianknál könyebb volt mert az egyik orrán volt egy ici pici fehér folt. aztán ahogy nöttek az egyik nagyobb lett. aztán jött a háborús idöszak amikor az egyiknek ketté szakadt a füle , így most már nagyon egyszerü.

2008. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én az egyiknek a nyakába raktam egy kiskutyáknak való nyakörvet.így könnyű.
2008. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ez a nyakörv nem zavarja a degut?
2008. márc. 24. 11:10
 4/9 anonim válasza:
87%
nekem a patkányomnak volt nyakörve kicsi korától, eleinte zavarta, de csak annyi ideig, mint egy kiskutyát. megszokta gyorsan, bár azóta már elhagyta valahol, és nem tettem rá újat.:)
2008. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Akár 1 napos kortól meg lehet jelölni őket, ha nagyon egyformák, mégpedig ártalmatlan növényi festékanyagokkal. Jól fest pl. a szeder vagy céklalé, a hasukat, mellüket lehet pöttyözni vele, de a későbbiekben már az egyhetes degucska szőrét is jól lehet nyírni jelölés céljából, a szőr töve fekete, így egy kis éles hajlított körömollóval kicsípett fedőszőrzet pl. a fejen, háton, fartájékon stb. sokáig jó megkülönböztetést nyújt. Később biztos felfedezhető lesz nagyságukban mozgásukban, jellemükben valami egyedi, mi degusok azt mondjuk, "a degukban az egyetlen közös, hogy annyira különbözőek!" (MINIOR)
2008. jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Én a farkukról tudom megkülönböztetni-kicsi,hosszú,tömzsi,hiányos,stb..stb
2008. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi sose raktunk rá se nyakövet se semmit, nem bizti hogy azt jól fogadná. Amikor még kicsik, nagyon hasonlítanak, de 1-2 hónap alatt simán meg lehet őket különböztetni. Más lesz a farkuk, a fülük, a pofijuk, és nálunk általában az egyik mindig nagyobbra nőtt mint a másik (nem tudom mért)....
2009. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
én meg onnan :P hogy mi mindig kiengedjük őket már volt ebből 1-2 baleset hogy pl füles (az 1.-ső számú degum) bemászott a kihúzhatós ágy alá, és véletlenül a farkáról a bojtot vhovabecsípte, és le-esett, pilóta meg ki esett a 3.-ikról és túlélte (azért "pilóta" :P) jah meg megrágta a vezetéket és kiROBBANT a foga, és 1 napiáramszünet, és TÚLÉLTE :P szal :P...
2009. nov. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
kirobbant a foga???????, és túl élte a harmadik emeletet??? te jó ég ezek vasból vannnak
2011. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!