Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalackámnak beraktam...

A tengerimalackámnak beraktam egy kis rongyot a házikójára mert imád a tetején lenni. Féltem hogy felfázik a hideg fától. Most rosszat tettem? Mi van ha rágni kezdi? Inkább vegyem ki?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd ki, én is szoktam rongyokat tenni be nekik, csak gyakran cserélni kell, mert néha pisis lesz. Készíthetsz neki puha termo anyagból kis kuckót is, ha elég jó a kézügyességed.
2011. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak apu meglátta, aztán rögtön kérdezte hogy azzal meg akarom mérgezni ha elkezdi rágni? Én meg tök megijedtem... Oda meg nem tudok forgácsot tenni mert onnan azt lesöpri egy pillanat alatt.
2011. nov. 17. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ritkán esznek rongyot, nálam egyik sem ette meg, csak megszaglászták.
2011. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem ő se fogja. :)
2011. nov. 17. 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Rakhatnál neki műanyag fürdőszoba szőnyeget rá. Az elején meg fogja kóstolni mert új dolog lesz de utána már nagyon jó lesz neki. :) Az enyémek alatt is ez van. Könnyű tisztítani, és nem közvetlenül a fát kakilják le. De még nagyon jó megoldás a fleece anyag is. Varrhatsz nekik függőágyat is belőle azt is szeretik vagy kisebb sátrakat. :) A malackák mindent megkóstolnak, mint ahogy mi is megfogunk és megnézünk egy új dolgot, de náluk is csak a megismerésig tart, nem fogja megenni a ruhát csak megkóstolja, megismerkedik vele.

Remélem tudod, hogy tengerimalacot szinte állatkínzás egyedül tartani, annyira fajtárs igénylő állatka. Vegyél mellé/ vagy fogadj örökbe 6 hónap korkülönbséggel Azonos nemű malackát. Majd meglátod mennyivel boldogabb lesz.

2011. nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Függőágyat? Azt kipróbálnám, bár így nem nagyon tudom elképzelni a ketrecben. :) Hát igen, megkóstólta a rongyot, hiányzik belőle valamennyi... Remélem nem lesz tőle baja szegénykémnek, meg azt is hogy azért nem fogja rendszeresen rágni. Kap elég kaját. :)
2011. nov. 18. 13:09
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszike.
2011. nov. 18. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!