Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! A hörcsögöm ellik, de...

SOS! A hörcsögöm ellik, de valami gond van, erős vérzése van közben, és látszólag nagyon szenved. Olyan, mintha az előbb valami véres cafatot húzott volna ki magából. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a véres cafat valószínüleg az egyik méhlepény

remélem nem lesz semmi gond!!

2011. nov. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A nagyon szenved azért van, mert igen erős összehúzódások juttatják a kis höriket a külvilágra. A véres cafat pedig a méhlepény. A vérzés is normális, mégha soknak is néz ki. A méhlepény távozása után a méhen sebfelület keletkezik. Majd ha meglesznek a kicsik, akkor a méh szépen összehúzódik és leáll a vérzés. Nyugi. Sok boldogságot :)
2011. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja és csinálj majd képet is a kicsikről, ha tudsz, köszi :)
2011. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sajnos halva születtek.... :'( Éreztem, hogy probléma van.

De sajnos még nincs vége, félek, hogy bele is halhat. :(

2011. nov. 26. 12:06
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak kettő született meg, de azok halva. Biztosan van még benne, most akkor lehet hogy azok még élnek, és egészségben megszülethetnek? :/ Remélem.
2011. nov. 26. 12:48
 6/11 anonim ***** válasza:
ha még benne vannak akkor már nem fognak élve megszületni
2011. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Evett, jobban van, és most el is pilledt.

Lehet, hogy a halott kishörit kilökte a szervezete, de én reménykedem, hogy a többi él. Tudom, halovány a remény, de ameddig nem elli meg a többit, addig nem akarom az ördögöt a falra festeni.

2011. nov. 26. 13:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi lett a hörcsöggel?
2011. nov. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy csak a halott kölykök születnek meg. Ha megindul a szülés, kinyílik a méhszáj, vagy jön az összes, vagy baj van, más opció nincs.
2011. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jól van, most éber, aktív. Nem látom a vajúdás jeleit. Vajon mi lehet? :/
2011. nov. 26. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!