Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

a tengerimalacom párja meghalt június végén... a szüleim megengednék hogy legyen még 1 de ma mikor voltunk az állatorvosnál azt monndta hogy ha eddig nem lett depressziós akkor nem is lessz továbbra sem... és hogy maradhat egyedül... de én ezt nem szeretném mert tudom hogy társas lények és hogy jobb neki ha van mellette pár...mivel nem szeretnénk nagyon fiatalt mert akkor ha meghal az idősebb akkor megint marad a pici...ezért inkább egykorún gondolkozom... csak attól félek hogy verekednének mert már rég egyedül van és lehet hogy nem viselné el az újat(?) szerintetek mit tegyek? (nem lehetnek piccik szóval csak lány vagy ivartalanított fiú jöhet szóba)

honnan lehetne idősebb tengerimalacot szerezni? (és ha verekednének akkor mit tegyek?)

milyen korút vegyünk?

maradhat egyedül?

ja ketrec 100x50-es ferplast

ha egyedül maradhatna akkor belerakhatom a 60x40-es ferplast ketrecbe?(ezt csak kaptuk... és eddig takarítóketrecnek használtuk)

Mndenkinek köszönöm a válaszát előre is :)


2011. nov. 29. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmiképpen ne tedd be a kisebb ketrecbe! Társat pedig mindenképpen javasolnék mellé...Mennyi idős a malacod?

2011. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kb 2 de lehet hogy kicsit több vagy kevesebb... nem tudom mert őt egy kartondobozban találtuk a kuka mellett másfél éve kb.. és az osrvos mondta (mikor találtuk)hogy kb fél éves
2011. nov. 29. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem idősebb malacot bárhol az interneten találsz, ha egy kicsit kutakodsz.
2011. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Catz ***** válasza:
Nezzed meg a ragcsamentök honlapjan.
2011. nov. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Sikerült megoldani a malac-kérdést?:)

2011. dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
most úgy lesz hogy a rex -állatszigetről fogunk jövőhéten örökbefogadni egy ivartalanított hímet... :)
2011. dec. 4. 17:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó! :-) Tudsz majd képet feltenni róla arra az oldalra, amit küldtem neked?
2011. dec. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!