Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacnak oda lehet...

Tengerimalacnak oda lehet adni nedvesen a zöldségeket, vagy közvetlen megmosás után hagyni kell megszáradni? Ha nem, miért nem szabad?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, nem jó nedvesen odaadni, de hogy miért, azt pontosan nem tudom.
2011. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Antimod ***** válasza:
Úgy tudom, hasmenést okozhat, így itasd le róla a vizet. Nem kell, hogy csontszáraz legyen, de ne csorogjon róla a víz.
2011. dec. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vizesen és hidegen nem célszerű neki kaját adni.


ne is adj ha egy mód van rá.

2011. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2011. dec. 2. 13:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is hallottam róla, hogy úgy kellene adni, hogy meg legyen száradva, én mégis vizesen szoktam adni az állatkáimnak pl. a salátát. De semmi bajuk nincs tőle. Nincs arra időm, hogy várjak, hogy megszáradjon.
2011. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Először is: nem jó vizesen adni nekik, mert puffasztja őket.

Másodszor: salátát télen nem adunk a malacoknak, mert vegyszerezik és belehalhatnak! Nem egy ilyen esetről lehet a neten olvasni! Valamint hasmenést is okoz első tünetként!

2011. dec. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most tudom hogy hülyeséget írok, de tényleg nem értem, miért baj ha nedves, vizes a zöldség. Hiszen a malac úgyis iszik mellé. Akkor meg semmi olyan plusz dolgot nem visz be, amit nem szabadna. Hozzátenném, természetesen soha nem adom neki vizesen!
2011. dec. 4. 16:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Ahogy már leírtam, a vizes zöldség puffaszt. Mellé ihat vizet, de a zöldség/gyümölcs ne legyen az, mert hasmenése lesz.
2011. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Antimod ***** válasza:
Általában zöldséghez nem is szoktak inni, csak ha magokat esznek.
2011. dec. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt puffaszt másrészt meg könnyebben gombásodik is vizesen a zöldség vagy bármi egyéb ilyen dolog.


szóval szárazon..:)

2011. dec. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!