Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tennétek a helyemben a...

Mit tennétek a helyemben a nemkívánatos pici hörcsögbabákkal?

Figyelt kérdés
Az egész tavaly kezdődőtt.Kértünk két fiút.Erre kb másfél hónap múlva született 11 pici.Nagy nehezen egyet el tudtam ajándékozni,a többit nagy győzködés árán visszavették az állatkereskedésbe.Az anyát is elajándékoztam,mert ő harapós volt.Majd egy picit megtartottunk mégis,mert olyan édes volt,pont olyan színű amiket régóta szerettünk volna.És mert nálunk született.Külön tartottam őket.Egy nagy ládájuk van,ami el van választva.Van nekik kerék,itató minden ami kell.Időközben kiderült,hogy amelyiket megtartottuk nagy bánatunkra lány.Később arra is rájöttünk,hogy folyamatosan kimászik valamilyen módon a ládából,és kb fél órát kinnt tölt,majd visszamegy magától a helyére.Sajnos már többször átmászott a fíúhoz is.És nem jövök rá hogyan.Imént is onnan tettem a helyére.Viszont meggyőződésem,hogy már késő,mert szerintem vemhes lett.Nem akarok megint hörcsögszaporulatokat.Már sajnos utólag bánom,hogy a akkori picit megtartottuk.Mit tudok tenni?Valószínű nem veszik be itt sehova.Megölni én nem tudnám őket.Igaziból a fő apa a kedvencünk,ő olyan mintha értene mindent,valósággal szótfogad.Soha ki nem mászna,mégha tudna sem.Imádom az állatokat,de nem tudom mit tegyek?
2011. dec. 13. 12:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Hát, ha már biztos, hogy vemhes, akkor kezd el meghirdetni neten. hátha lesz most karácsony környékén pár érdeklődő:)
2011. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Ha van másik állatkereskedés, mindenképpen kérdezd meg, mert amikor én hasonlóan jártam, szó nélkül átvették őket.
2011. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Hát megkérdezem,remélem most átveszik őket.De ha nem,nem tudok ennyi hörit megtartani.
2011. dec. 13. 12:20
 4/33 A kérdező kommentje:
Ha nem fogadják be és szabadon engedem őket amikor már nagyobbak elpusztulnak szerintetek?
2011. dec. 13. 12:22
 5/33 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam, hogy odavittem a babákat és az orra alá toltam, ha van szíve, átveszi. :)
2011. dec. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

tedd fel fb-ra is,hogy ingyen elvihető

jofogas.hu

expressz.hu

2011. dec. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
42%
Ha szabadba engeded őket tuti elpusztulnak.Az állatkereskedés befogadja.HA mégsem akkor el kell vinni az állatkertbe.Ott elfogadják,mert ha másra nem is kígyó eledelnek jó lesz..
2011. dec. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Biztosan elpusztulnak ha elengeded, én is elkezdenék hirdetni neten, hogy lesznek ingyen elvihető hörcsögök, hátha lesz pár jelentkező. Ha odaírod, hogy nem tudod tartani őket, akkor lehet találsz olyat, aki megmenti az összeset, olvastam már ilyenről. Esetleg keresnék hörcsögös fórumot, topikot, hogy segítsenek.
2011. dec. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
78%
Felelős állattartás, Magyarország, 2011 ...
2011. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

ma 12:36


Gondolod hogy ilyen eset csak Magyarországon van?? Akkor nagyon tévedsz..A világon bárhol ugyanez van..Balesetek előfordulnak,és a kérdező megtette amit lehetett.Különítette a hörcsögöket..Azt hogy átszökött,nem tehet róla,mert ha tudta volna hogy van egy kiskapu,tett volna ellene..

2011. dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!