Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan kell gondozni egy...

Hogyan kell gondozni egy tengerimalacot? Maga az állat ketreccel etető, itató tálakkal együtt mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

-Mit kell neki enni adni?

-Egy héten hányszor kell takarítani?

-Hogyan kell megszelidíteni?


2009. máj. 17. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:

nekm nem ketrecabn vannak,hanem eyg jo nagy akváriumban.jobb mert nem olyan rideg minta ketrec,és szeretik is.én 3 naponta pucolom öket,de nagyon gyorsan megy,koszos faforgács ki,utánna eyg kis ablakpucoloval atmosom,és tiszta faforgács be. ennyni.egy héten egyszer a táljaikat is kimosom.

sokmindent ehetnek:összes gyümölcsöt,szinte minden zöldséget kivéve a krumpli,hagyma,füvet,salit,szénát,magokat,spenotot,soskát

egy malac olyan 1000-2000 ft között van.itato 500ft,kaja ,1kg mag 670 ft, ennyi.faforgács meg asztalostol van

2009. máj. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem jol fogalémaztam,tehát a kivétel amit nem ehetnek a hagyma és a krumpli.
2009. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az üveg amiben tartod mennyibe kerül?
2009. máj. 17. 12:20
 4/8 A kérdező kommentje:
és ketrec mennyibe kerül
2009. máj. 17. 12:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sok éve vettem nyolcezerért műanyag tartót. Elég nagy legyen, hogy tudjon benne mozogni. Én egy héten egyszer takarítom. Legalulra macskaalom, rá forgács. A malac szereti, ha van egy kis házikója, ahova be tud bújni. Zöldséget (kivéve k betűsöket), gyümölcsöt, szénát (állatkereskedésből), füvet csak tiszta, nem városi, nem országúti helyről, malacmagkeveréket állatkereskedésből. Nagyon szereti a görögdinnyehéjat. Kell, hogy rágjon, hogy a fogát koptassa. Hogy mennyire lesz barátságos, az egyéni, de mindenesetre szelíd, nem harap. Legyen kint kézben is sokat, meg ha van hol, lehet sétáltatni, de óvatosan, ne másszon be szekrény mögé, és ne egye meg a villanyvezetéket.
2009. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekm volt akváriumom,de te si tudsz venni használtan,olcsobban

pla tesz-vesz-en.

vagy vatera.

de ha van üveges ismerösöd pillanatok a latt varázsol neked eggyet. a ketrec sem olyan olcso 3000 köröl van,amit utoljára néztem.nekm mondjuk van ketrecböl si kettö,meg akváriumbol is,de ha van használtcikk kereskedö otta környéken oda ios megéri bemneni,én a ketrecetott vettem 500 ft ért. és jo.de gondold meg a dogot merta malcnak,télen is szüksége van zökldségekre,mikor azok még drágák.

2009. máj. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja én avgyok aze lso válaszolo is csak közebnn közénk irtak.
2009. máj. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja és leszenk kismalacaim kb egy honap mulva,ha érdekel irj.
2009. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!