Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen új zöldséget/gyümölcsöt...

Milyen új zöldséget/gyümölcsöt adhatok még a hörcsögömnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy Dzsungáriai törpehörcsögöm és a normális hörcsögtápja mellé szoktam még adni neki uborkát és répát.(persze meghámozva ahogy azt kell)..de azon gondolkodtam hogy lehet hogy unja már hogy csak ezt a két félét kapja..milyen zöldségeket vagy gyümölcsöket adhatok még neki amit valószínüleg szeretni fog és nem lesz tőle semmi baja??


2011. dec. 17. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézz utána google-n, de szinte mindent.
2011. dec. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

adhatsz neki zöldségből: répa,ubi,sali,paradicsom,paprika

gyümiből: mandarin,narancs,alma,

de én még szoktam neki adni háztartási cukormentes kekszet koptatóként.

2011. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém a kínai kelt, a banánt, epret, füvet, tököt nagyon szereti.
2011. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem szíriai aranyhörik vannak:

Én megpróbálok minél változatosabban adni nekik mindent, amit csak lehet, meg amennyire van pénzem:

Gondolom hasonlóakat lehet adni a törpehörinek is.

Én adok a höriknek: alma, répa, paprika, uborka, saláta, körte, szilva, szőlő, eper, banán, mandarin, paradicsom, dinnye, ananász. De ezek közül leggyakrabban ami ugye többnyire kapható: saláta, alma, répa, uborka, paradicsom, paprika, banán.

Minden nap kapnak egy picike trappista sajtot is.

Főtt tojást kb. heti egyszer. Főtt vagy sült csirkehusit is kapnak néha. Főtt tésztát is. Mogyorót, diót, kekszet...stb.

Rengeteg mindent lehet nekik adni.

2011. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.És az almát meg kell hámozni,vagy megeheti a héját is?Amúgy én úgy hallottam hogy salátát nem lehet nekik adni...és a parikának le kell szedni a héját,vagy azt is lehet neki adni?Mégegyszer köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 17. 18:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Én mindent meghámozok nekik.

Paprikát is lehet adni, de keveset. A salátát meg jól megmosva.

2011. dec. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem muszáj meghámozni az almát vagy a paprikát. abba van a vitamin. azt szabad neki adni. az enyémnek mindig adok alma héjat is.. :) nagyon szereti. ÉS KÍNAI KELT NEHOGY ADJATOK !!!!!!!! NEM SZABAD!!!
2011. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek..akkor most egyik azt mondja hogy lehet neki adni kínai kelt a másik meg azt hogy nem :D

Mindegy azért köszönöm :)

2011. dec. 27. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!