Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek, hogy ne harapjon...

Csak Szandy kérdése:

Mit tegyek, hogy ne harapjon a hörcsögöm? Tegnap vettem neki egy hörcsögpalotát és azóta harap akármit akarok berakni neki! 1 hónapos az osztálytársamtól kaptam karira! Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
A hörcsöggel semmit am azért harap mert félti a játékáát ez természetes am vegyél hozzá egy párt és eljátszanak vele és biztoos nem harapnak :)
2011. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha veszel neki part akkor te mar nem is tudsz majd veluk jatszani,mert tulsagosan ellesznek egymassal foglalva.(jobban fog harapni)
2011. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy szédítitek a kedves kérdezőt..ne vegyél mellé párt,mert ha azonos neműt veszel tehát 2lányt,2 fiút verekedni fognak..ha pedig egy fiút egy lányt,akkor havonta fognak születni a hörcsögbabák..:)
2011. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért harap, mert mivel még csak Karácsonykor kaptad, nem lesz azonnal szelíd és még fél tőled. Ilyenkor még nem kéne felzaklatni szegényt, csak várni, hagy szokja meg a környezetét, adj neki kis időt! Párt pedig ne próbálj mellé venni ha nem akarsz vérfürdőt látni, kinyírhatják egymást, a hörcsögök magányos állatok, egyedül érzik jól magukat, ha van mellette még1 akkor védeni fogja a területét és megölik egymást!
2011. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De azóta harap csak amióta megvan neki a palota , és tegnap kapta meg a palotát és én a hörit 21-én kaptam , és amikor megkaptam akkor szelíd volt és akkor vehettem ki amikor akartam akkor nem harapott.
2011. dec. 30. 19:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy terhes?

Mert akkor is ilyenek szoktak lenni, mikor már nem sok van hátra a szülésig. Nálam legalábbis ez volt az egyik jel, agresszívabb volt...

Vagy pedig valamivel megbántottad, vagy megijedt a hirtelen változástól és még szoknia kell. Próbálj kedveskedni neki valami finomsággal, pl. dió vagy főtt tojás vagy sajt.

2011. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A terhességre nem gondolnák mert még csak egy hónapos !!! Megfogadom tanácsod!! Köszi!!
2011. dec. 30. 20:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Az nem számít a hörcsögök már 3 hetes koruktól ivarérettek tehát,lehet kölykük..
2011. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az is lehet hogy a kisállatkereskedésben lett terhes és úgy kaptam meg????
2011. dec. 30. 22:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen..:)
2011. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!