Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit adhatok enni a nyuszimnak?...

Mit adhatok enni a nyuszimnak? Többi lent

Figyelt kérdés
mármint milyen saláta vagy mit még..
2012. jan. 3. 18:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Itt megtalálsz mindent.

Azt is, amit nyugodtan adhatsz neki ill. a mérgezőket is. Ha újat adsz neki, először mindenképp keveset, aztán növelheted, ha bírja a pocija :)


[link]

2012. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm:):)
2012. jan. 3. 18:56
 3/16 A kérdező kommentje:
és milyen tápot? rendes nyúltáp is jó neki vagy kell vitaminos?
2012. jan. 3. 18:57
 4/16 anonim ***** válasza:

A rendes nyúltáp az gyakorlatilag hízótáp, ha nem akarsz egy kövér nyuszit, akkor ajánlom a Halywood törpenyúl tápját :)

Én keverve adom a Versele Laga Cuni Complete táppal - ebben van szőroldó is - és pont jó így a nyuszim :)

2012. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a nyuszid?
2012. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
fűféléket amit találsz nem hülye csak azt eszi meg ami ízlik neki :) almát imádják + csőkukorica amit tud rágcsálni+ rágófa amin koptatja a fogait+répa+dió ....herét (lucernát) +szárított herét+szénát, alájuk szalmát de nyáron semmit ne rakj alájuk ...nekem 8 nyuszim van kérdezhetsz bátran :) kis fornettis pogit is (mondjuk félnek a felét) is adhatsz neki mert az enyém bolondul érte :)
2012. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok és szerintem nem ír igazat az első link mert mamámnak több 1000 nyuszija volt és mindig is ilyeneket adott neki az én nyuszijaim is nála vannak ért hozzájuk vidéken lakunk ....hidd el hogy attól a kis pogácsától se lesz semmi baja...amikor kicsi volt persze nem adhattam neki ilyeneket :) hamarosan 3 éves lesz :) a kölykei meg fél évesek ....volt amikor megette a fél kiflimet is
2012. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Badarságot írsz. Lehet, hogy az ottani nyusziknak nem ártott, de nem is használt neki.

Lényegében a kenyér keményítőt tartalmaz, ami pont ellenkező hatású, mint a rost. Nem segíti az emésztést, hanem pont bajt okozhat.

2012. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7: azt az 1000 nyuszit biztos házikedvencnek tartotta a mamád. Engem arról akart egy idős bácsi meggyőzni egyszer, hogy a nyulak nem isznak, ő tudja mert tartott nyulakat. De ha neked mindegy, hogy 4 vagy 8 évig él a nyuszid akkor etesd csak pogácsával.. Bírom, hogy ha egy hiteles oldalon leírják, hogy nem szabad, valaki csak azért is azt adja és utána még osztja is az észt, hogy de az nagyon jó mert MÉG nem halt bele a nyuszi.. Legalább ne adj tanácsokat
2012. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm... hát még igazából nem az enyém tanáromtól veszem 15 cm-s 5 hetes törpenyuszi...:) jövőhéten kapom meg.
2012. jan. 10. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!