Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez baj? A nyúl mindig védi a...

Ez baj? A nyúl mindig védi a területét?

Figyelt kérdés
A nyuszim 5 éves bak. Olvastam, hogy nagyon védenie kéne a területét.És amikor a cicánk bemászik hozzá a ketrecébe akkor soha semmit nem csinál. Nem kéne jobban védenie a területét?
2012. jan. 10. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A nőstény nyulakra jellemző leginkább a területvédés. Ez a nyusziknál pont fordítva van...
2012. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk soha nem védett területet, inkább magát akkor, ha éppen felbosszantották.
2012. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A bak nyulakra nem jellemző a territoriális viselkedés, inkább a nőstényekre. A bakok jelölnek, udvarolnak, "hümmögnek" általában.
2012. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A bak tényleg nem.Nekem is van,simán benyúlhatok a ketrecbe pakolászhatok is benne,úgy,hogy benne van.Mást nem csinál azon kívül,hogy nyalogatja a kezem.:)
2012. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az én bak nyuszim mostanában, ha benyúlok a ketrecébe, morogva nekiszalad a kezemnek, és ha akkor otthagyom a kezem, és nem csinálok semmit, akkor a következő lépés, hogy bedugja a fejét a kezembe, hogy simogassam :D Akkor ez most területvédés vagy sem? :D
2012. jan. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az előttem szólókkal teljesen egyett értek. Azonban a macska terjeszthet olyan vírusos fertőzést ami a nyuszira nem biztos hogy jó hatással lehet, hisz tudott nagyfokú érzékenysége a betegségekre. Persze nem azt mondom hogy ez tuti, azonban nem baj ha tudod ezt.Persze ha szoba cica beoltva mindenfélével, egeret nem fog, és "hermetikusan tarod akkor nem sok esély van erre.
2012. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. jan. 11. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam, hogy nincsenek azonos betegségeik.

Persze ha a nyuszi nincs beoltva RHD ellen, az más, mert azt a cica is hazaviheti, akárcsak mi a cipőnkkel akár (extrém esetben)...

2012. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!