Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a hörcsögeimmel?

Mit csináljak a hörcsögeimmel?

Figyelt kérdés
4 hete született 7 dzsungáriai kishörcsög, de mér szűkös a helyük, és lassan jön a következő adag. Szeretném őket eladni, elajándékozni, de senkinek sem kell... Van tippetek, hogy kinek adhatnám el őket? Nem akarom őket lehúzni a wc-n, mert szeretem őket, de nálam már nem férnek. Szerintetek vannak hörcsögfelvásárlók vagy ilyenek?
2012. jan. 13. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd vissza ōket a boltba
2012. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Honnan szedted ezt, hogy lehúzod a WC-n?! Ez eszedbe se jusson! Amúgy meg az a legegyszerűbb, ha különválasztod a két nagyot, és csak akkor kakod össze őket, ha vannak megrendelőid. :)

Én is ugyanígy jártam a hörikkel, ezért elajándékoztam őket unokatesóimnak, és voltak olyan kisállatboltok, ahol ingyen ugyan, d befogadták őket.


A szülőket mindenképpen érdekes lenn szétválasztani, az enyém fél évig voltak külön, de előtte egy évig együtt éltek, majd amikor újra összeraktam őket, édin megszaglászták egymást és nem estek a másiknak.


Egy tenyésztő

2012. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedd szét az apukát, és az anyukát. A kicsiket pedig vidd el egy állatboltba. Ne szaporítsd őket, mert így is nagyon sok gazdátlan kisállat van!
2012. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elmondanád, hogy minek szaporítottad őket, ha utána ilyen gondolataid vannak, hogy lehúznád a wc-n??? Egyáltalán, hogy jut eszedbe ez a lehetőség??

És mi az, hogy már jön a következő adag? Az anyahörinek még pihenő időt se hagytál? Hogy lehet így bánni egy élőlénnyel? Ha nem tudsz róluk alap dolgokat, akkor miért kínzod őket??? Fel nem tudom fogni, hogy lehetnek ilyen felelőlten emberek!

Ha most nem tudod eladni őket akkor add be őket egy díszállatkereskedésbe, már ott is jobb helyük lenne, mint nálad, már ne is haragudj.


u.i.: Nagyon sajnálom szegény anyahörit, szerintem nem sokáig fog élni. :(((

2012. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!